Geri Shiatsu masažo kilimėliai – reitingas ir apžvalgos 2021 m. lapkričio mėn

Shiatsu masažo kilimėlio paieška gali užtrukti ilgai. Todėl nusprendėme tai padaryti už jus. Pažiūrėjome, kokių modelių šiandien galima rasti rinkoje. Taip pat patikrinome internautų nuomones apie atskirus įrenginius. Mūsų analizė rodo, kad geriausias shiatsu masažo kilimėlis yra Beurer MG 295. Prietaisą lengva palaikyti švarų – sėdynę dengiančios medžiagos pakanka nuvalyti drėgna kempine, kad atsikratytų nešvarumų. Kilimėlį galima dėti ant bet kurio fotelio ar kėdės. Dėl to įrangą galima naudoti namuose ar biure. Naudotojas gali rinktis iš 2 darbo greičių ir gali nustatyti masažo volelių sukimosi kryptį. Šildymo funkcija leidžia greičiau atsipalaiduoti ir beveik iš karto palengvina pavargusią nugarą. Pats laikas susipažinti ir su kitais mūsų pasiūlymais. Šiatsu masažo kilimėlis reitinge buvo antras Medisana MCN 88930. Modelį lengva valdyti. Pridedamas nuotolinio valdymo pultas yra gerai aprašytas. Pakankamai dideli mygtukai leidžia lengvai pasirinkti pageidaujamus nustatymus.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

Shiatsu masažo kilimėliai – reitingas

Beurer MG 295

Daugelis žmonių, kenčiančių nuo lėtinių nugaros skausmų, nusprendė įsigyti aukštos klasės masažo kilimėlį Beurer MG 295. Šiuolaikinių technologijų dėka šis modelis padeda sumažinti raumenų įtampą, o tai atneša palengvėjimą. Pateiktą gaminį galima pastatyti ant sofos ar fotelio namuose ar darbe.

Didžiausias pristatomo produkto privalumas – galimybė individualiai reguliuoti masažo stiprumą, taip pat programą pritaikyti prie jaučiamo skausmo. Bendra kilimėlio galia net 60 W, kurios pilnai pakanka, kad darbo metu raumenys atsipalaiduotų. Visame modelio paviršiuje yra net 6 galvos, kurios masažuoja atskiras kūno dalis. Naudotojas gali turėti du intensyvumo lygius.

Vartotojų nuomonė apie pateiktą modelį yra labai glostanti. Daugelis žmonių įvertino didelį kilimėlio efektyvumą kovojant su lėtiniais nugaros skausmais. Be to, kilimėlis yra su nuotolinio valdymo pulteliu, kad būtų lengviau valdyti. Jos pagalba galite pasirinkti tinkamą zoninio masažo programą. Tai reiškia, kad prietaisas gali veikti tik tam tikrą raumenų grupę.

Masažo kilimėlio Beurer MG 295 galia 60 W. Įrangos matmenys tokie: plotis – 46 cm, aukštis – 82 cm ir gylis – 38 cm. Medžiaga pagaminta iš poliuretano.

Medisana MCN 88930

Medisana MCN 88930 modelis yra aukštos klasės, rekomenduotinas shiatsu masažo kilimėlis už gerą kainą. Prietaisas buvo sukurtas žmonėms, kenčiantiems nuo lėtinių nugaros skausmų, įskaitant kaklo ir stuburo skausmus. Didelis įrangos privalumas yra tas, kad vartotojas gali nustatyti masažuojamo kūno vietą. Vartotojas turi savo žinioje stuburo liniją, kaklą ir galvą.

Didelis pristatomo gaminio privalumas – galimybė šildyti kilimėlį. Šis sprendimas reiškia, kad palengvėjimas ateina labai greitai. Verta pridurti, kad šiuo modeliu labai paprasta naudotis, todėl juo naudotis galės net ir vyresnio amžiaus žmonės. Kilimėlio veikimas valdomas nuotolinio valdymo pulteliu. Naudotojas gali naudotis net 3 intensyvumo lygiais, kurie padės pritaikyti masažo stiprumą pagal savo poreikius.

Vartotojų nuomonė apie pateiktą įrangą yra labai glostanti. Daugelis žmonių įvertino didelę modelio galią, kuri siekia 48 W. Šios jėgos pakanka nugaros skausmui įveikti. Kilimėlio išmatavimai: 40 cm x 9 cm x 118 cm.

Medisana MCN 88930 yra labai geras shiatsu masažo kilimėlis iki 500 PLN. Prietaiso matmenys: ilgis – 118 cm, plotis – 40 cm ir aukštis – 9 cm. Galia 48W.

Homemedics ShiatsuMax BMSC-5000H-EU

Homedics ShiatsuMax BMSC-5000H-EU – tai prietaisas, leidžiantis atsikratyti nemalonių nugaros skausmų ir sumažinti raumenų įtampą. Juo laisvai gali naudotis žmonės iki 190 cm ūgio. Kilimėlis atlieka shiatsu masažą, taip pat taškinį, riedėjimo ir vibracinį masažą. Pateiktas modelis gali būti sėkmingai naudojamas namuose ir biure.

Kilimėlis padeda atsipalaiduoti, nes turi šildymo funkciją. Komplekte esančio pultelio pagalba galime greitai pakeisti įrangos nustatymus arba ją išjungti. Gaminio matmenys: 84 cm x 22 cm x 48,5 cm ir sveria 7,18 kg. Tai modelis, padedantis gydyti degeneracines stuburo ligas.

Dažnai kilimėlį besinaudojantys žmonės pastebėjo, kad po kelių dienų reguliaraus masažo jų savijauta ir sveikata gerokai pagerėjo. Varginantis nugaros skausmas nebėra tokia problema. Įranga gerina kraujotaką ir leidžia pamiršti stresines situacijas. Svarbu tai, kad kilimėlis turi patogią pagalvę, leidžiančią patogiai įsitaisyti priešais televizorių ar kompiuterį.

Masažo kilimėlis Homedics ShiatsuMax BMSC-5000H-EU yra šių matmenų: 84 cm x 22 cm x 48,5 cm. Gaminys sveria 7,18 kg. Modelis siūlo 4 skirtingus masažo tipus: shiatsu, ritininį, taškinį ir vibracinį.

Kokį shiatsu masažo kilimėlį rinktis?

Daugelis žmonių, kenčiančių nuo lėtinio nugaros skausmo, gydytojai skiria shiatsu masažą kaip skausmo malšinimo būdą. Ši technika kilusi iš Japonijos ir apima reikiamų kūno vietų paspaudimą pirštu, ir tai yra kaip akupunktūra. Deja, ši veikla labai atima daug laiko ir nedaug kas gali tai sau leisti. Jei priklausote tokiai grupei, norėtume jums rekomenduoti specialų masažinį fotelio kilimėlį. Šiame vadove papasakosime, kokias savybes turėtų turėti geriausi shiatsu masažo kilimėliai. Straipsnio pabaigoje įtraukėme nedidelį trijų rekomenduojamų modelių sąrašą.

Daugelis žmonių nusprendžia pirkti masažo kilimėlius, nes jie yra labai mobilūs ir lengvai naudojami. Juos galima pasiimti ne tik atostogauti, bet ir į biurą. Tokiu atveju pravartu pasirūpinti, kad jus dominantis modelis turėtų tvirtinimo dirželius. Dėl to jis nenuslys nuo kėdės. Kad prietaisas atneštų mums laukiamą palengvėjimą, verta įsitikinti, kad jame yra masažo stiprumo reguliavimas. Didžioji dauguma rinkoje esančių įrenginių turi trijų pakopų veikimo režimą. Tačiau kiek modernesni kilimėliai gali pasiūlyti iki 5 lygių.

Pirkdami masažo kilimėlį, būtinai atsižvelkite į savo ūgį. Neteisingai sureguliavus prietaisą masažas nebus efektyvus. Gera įranga turėtų apimti visą nugarą, o ne tik jos dalį. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į laido ilgį. Nes jei laidas bus per trumpas, tai tikrai apsunkins kilimėlio naudojimą. Verta apsvarstyti galimybę įsigyti gaminį su kabeliu, kurio atstumas yra ne mažesnis kaip 5 m. Dėl to masažo kilimėlį galėsime naudoti bet kurioje namų vietoje. Jei jus domina geriausias 2021 metų shiatsu masažinis kilimėlis, rekomenduojame jį išbandyti prieš perkant, kad įsitikintumėte, jog šis modelis yra tinkamai prigludęs ir patogus.

Shiatsu masažo kilimėlis – ar tai tikrai veikia?

Shiatsu masažo kilimėliai yra ypatingas tokio tipo aksesuaras. Tai nėra naujas išradimas, tačiau daugelis žmonių nežino, kaip jis veikia, todėl kai kurie nėra įsitikinę, ar toks kilimėlis iš tikrųjų gali padėti nuo įvairių skausmų. Šiame trumpame straipsnyje sužinosite viską, ką reikia žinoti apie Shiatsu kilimėlį ir ar verta jį pirkti.

Kas yra Shiatsu masažas?

Shiatsu masažo metodas kilęs iš Japonijos. Kai kas gali nustebti, kad jis buvo sukurtas gana vėlai, XX amžiuje, tada pradėjo kurtis šios technikos mokyklos, o pats masažas ėmė populiarėti. Kas yra Shiatsu? Tai tiesiog didesnis ar mažesnis spaudimas tam tikriems kūno taškams, priklausomai nuo būklės ir kūno vietos. Kūnas spaudžiamas pirštais, delnais ar alkūnėmis. Kilimėliai stengiasi gerai imituoti šį judesį. Taikydamas spaudimą, masažuoklis atblokuoja energijos tekėjimo kelius, kurių dėka masažuojamas žmogus funkcionuoja daug geriau.

Kam skirtas Shiatsu masažas?

Nuspręskite įsigyti masažo kilimėlį, jei kamuoja dažni galvos skausmai, lėtinė migrena ar nugaros skausmai. Shiatsu taip pat padės esant įvairių kūno dalių reumatui ar raumenų įtempimo problemai, pvz., užsitęsus stresui. Šis masažo būdas taip pat gerai veikia endokrininę sistemą ir ypač rekomenduojamas moterims, kurių mėnesinės yra skausmingos arba kenčiančioms nuo menopauzės simptomų. Tačiau atminkite, kad masažas jums netinka, jei sergate ateroskleroze, venų varikoze ar sergate odos ligomis.

Shiatsu masažo kilimėliai

Shiatsu masažo kilimėliai veikia labai panašiai kaip tikras masažas. Tokį kilimėlį galite pastatyti ant fotelio namuose ar automobilyje. Kai kurie modeliai yra visiškai plokšti ir gali būti dedami ant žemės arba ant lovos. Kiekvienas kilimėlis turi specialius variklius ir yra padalintas į taškus. Taškai yra vietose, kurias masažuoja tikras masažuotojas, tai yra vietos ant kaklo, stuburo, nugaros ir daugelio kitų. Kokie Shiatsu masažo kilimėliai rekomenduojami? Tikrai tokie, kuriuos lengvai valdysite ir galėsite keisti slėgio taškus nuotolinio valdymo pulto pagalba.

Ar verta pirkti Shiatsu kilimėlį?

Masažas su masažiniu kilimėliu turi daug privalumų. Priedas puikiai tiks užimtiems žmonėms, kurie neturi laiko kasdien lankytis masažo taške. Daugelis žmonių labai teigiamai vertina galimybę pasiimti kilimėlį į kelią ir sumontuoti jį, pavyzdžiui, automobilyje arba naudoti skaitant knygą ar žiūrint televizorių. Nusipirkę kilimėlį, juo galėsite naudotis bet kada, ne tik susitarę. Naudotojų minimas privalumas yra tas, kad mokate tik vieną kartą ir kilimėlis jums tarnaus labai ilgai. Daugelis sako, kad kilimėlis tikrai veikia, o po kelių užsiėmimų reumatiniai skausmai sumažėja. Negana to, Shiatsu kilimėlis padeda atstatyti endokrininę sistemą, taip pat padeda atsikratyti raumenų įtampos – tai patvirtina daugelis specialistų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *