Geri „Samsung“ garso takeliai. Reitingas ir nuomonės 2021 m. Liepos mėn

Galvodami apie „Samsung“ garso juostos pirkimą, daugelis žmonių susimąsto, kuris iš gamintojo siūlomų modelių bus geriausias. Todėl, remdamiesi surinktomis nuomonėmis, mes sukūrėme produktų, kurie yra populiariausi tarp vartotojų, reitingą. Garso juosta buvo pirma sąraše „Samsung HW-K950“. Šis prietaisas buvo sukurtas tikriems geros kokybės garsų gerbėjams. „Bluetooth“ ryšys leidžia lengvai susieti įrangą su mūsų telefonu, o tai padidina jos naudojimo galimybes. Be to, mums nereikia jaudintis dėl susivėlusių kabelių. Pažymėtina „Surround Sound Expansion Plus“ technologija. Tai leidžia atkuriamą garsą dar geriau. Panašus pripažinimas yra ir „Samsung HW-K450“ garso juostai. Rinkinyje su garsiakalbiu taip pat rasime žemų dažnių garsiakalbį, kurio dėka sustiprinsime įrenginio skleidžiamus garso efektus. Didelis patogumas yra tas, kad modelis HW-K450 galima montuoti ant sienos. Prietaisas prisijungia prie televizoriaus per „Bluetooth“. Pasak vartotojų, tai yra labai praktiškas sprendimas.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

„Samsung Soundbars“ – reitingas

„Samsung HW-K950“

Mūsų sąrašas nebūtų išsamus be „Samsung HW-K950“ garso juostos. Tai modelis, kurį vertina daugelis vartotojų. Nors įrenginys nėra pigus, daugelis žmonių sako, kad į jį verta investuoti. Dėl aukštos garso kokybės klausytis muzikos ar žiūrėti filmus yra tikras malonumas.

Centrinis blokas yra 121 cm pločio, 8,2 cm aukščio ir 13,1 cm gylio. Jo svoris yra 6,7 ​​kg, todėl jį nešioti nėra sunku. Žemųjų dažnių garsiakalbio matmenys yra tokie: plotis 20,3 cm, aukštis – 39,9 cm ir gylis – 41,4 cm. Įrenginio galia yra 500 W. Įranga leidžia failus su šiais plėtiniais: AAC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC ir ALAC.

Vartotojai vertina aukštos kokybės garsiakalbių darbą. Žmonės, išbandę įrangą, patvirtina, kad garsas gerai paskirstytas visame kambaryje. Kitas privalumas yra tai, kad garsiakalbiai yra prijungti prie centrinio bloko per „Bluetooth“. Taigi svetainėje nėra išsikišusių, neišvaizdžiai atrodančių kabelių.

„Samsung HW-K950“ garso juostos galia yra 500 W. Pagrindinio bloko matmenys yra tokie: plotis 121 cm, aukštis 8,2 cm ir gylis – 13,1 cm.

Privalumai

Belaidis ryšys: Garsiakalbiai prijungti prie centrinio tinklo per „Bluetooth“. Taigi mums nereikia jaudintis dėl laidų susivėlimo. Mes taip pat galime laisvai judėti garsiakalbiais ir būti tikri, kad niekas mūsų neriboja.

„Surround Sound Expansion Plus“ technologija: Įrenginys konvertuoja garsą į daugiakanalį erdvinį formatą. Viskas dėka „Surround Sound Expansion Plus“ technologijos. Todėl žiūrėdami filmus galime pasijusti tarsi kino teatre.

Kalbėtojų skaičius: Įrangoje yra 15 įmontuotų garsiakalbių, kurių kiekvienas turi atskirą stiprintuvą. Todėl girdisi net mažiausios detalės – krentantys lietaus lašai ar nedidelis vėjelis.

Nuotolinio valdymo pultas: Rinkinyje yra nuotolinio valdymo pultas. Jis turi reikiamą formą ir gana didelius mygtukus.

Estetinis pasirodymas: Juodas korpusas atrodo gražiai. Garso juosta yra suderinama su kita patalpoje esančia įranga.

Defektai

Uostai: Asmenys mano, kad įrenginyje yra palyginti nedaug prievadų. Taigi prie jo negalima vienu metu prijungti kelių įrenginių.

„Samsung HW-K450“

Kitas produktas, kurį norime jums pristatyti, yra „Samsung HW-K450“ garso juosta. Tai modelis su įmontuotais 4 garsiakalbiais. Kiekvienas iš jų turi savo stiprintuvą, o tai reiškia, kad jie sugaudo mažiausias detales, o garsas yra labai aiškus.

Prietaisui prijungti prie televizoriaus mums nereikia laido. Tai atliksime naudodami „TV Connect“ technologijos „Bluetooth“ funkciją. Tos pačios funkcijos dėka mes taip pat galime lengvai valdyti įrenginį.

Šis produktas sukuria labai tikrovišką garsą, kuris, atrodo, sklinda iš jūsų televizoriaus. Viskas dėka „Surround Sound Expansion“ funkcijos, dėl kurios tonas pakyla iki ekrano lygio. Papildomas produkto privalumas yra galimybė prie jo prijungti kitus „Samsung“ garsiakalbius. Dėl to mes galime mėgautis garsu kaip iš namų kino teatro. Viso instrumento dydis yra 908,5 mm x 53,5 mm x 70,5 mm.

Komplekte yra žemų dažnių garsiakalbis, kuris pasirūpins aiškiais boso garsais. „Bluetooth“ parinkties dėka jis prijungtas prie pagrindinio įrenginio. Vartotojai ypač vertina „Samsung HW-K450“ garso juostą dėl aukštos garso kokybės.

„Samsung HW-K450“ garso juosta yra 300 W galios įrenginys. Šis modelis suderinamas su kitais įrenginiais, turinčiais garso, HDMI, optinę ar USB įvestį arba turinčiais „Bluetooth“ ryšį. Garso juosta sveria 2 kg ir yra 90,8 cm x 5,3 cm x 7,1 cm.

Privalumai

Garsiakalbiai: Įrenginio korpuse įmontuoti 4 garsiakalbiai, kurių kiekvienas yra sujungtas su atskiru stiprintuvu. Todėl garsas yra švarus ir aiškus.

„TV Sound Connect“: Remiantis „Bluetooth“ technologija, buvo sukurtas naujos kartos „TV Sound Connect“. Taigi vos dviem paspaudimais galime susieti garsiakalbį su televizoriumi nereikalaujant įdiegti sudėtingų programų.

Žemųjų dažnių garsiakalbis: Komplekte yra belaidis žemų dažnių garsiakalbis, kuris sustiprina žemuosius dažnius ir išskiria mažiausius garso įrašus.

Diegimas: „Samsung HW-K450“ galima pastatyti ant lentynos, taip pat pakabinti ant sienos. Gamintojas sumontavo modelį su visu vyrių rinkiniu, kurį turėtume naudoti, pavyzdžiui, įsukdami įrangą virš televizoriaus ar žemiau jo.

Defektai

Apimtis: Jei ieškote grotuvo, kuris leistų muziką, pavyzdžiui, didesniuose renginiuose, „Samsung HW-K450“ gali būti per tylus.

„Samsung HW-K360“

Verta žinoti išsamų „Samsung HW-K360“ garso juostos aprašymą. Šį modelį vertina vartotojai, todėl jo negalima praleisti iš mūsų sąrašo. Įranga yra prieinama už prieinamą kainą. Privalumas yra tas, kad gaminys yra paprasto dizaino, todėl tinka bet kokiam interjerui.

Rinkinyje yra centrinis blokas, kurio matmenys 90,7 cm x 5,35 cm x 7 cm, taip pat žemųjų dažnių garsiakalbis: 15,5 cm x 30 cm x 29,3 cm. Visuma sveria 4,4 kg. Įrenginio galia yra 130 W. Įrangos korpuse yra USB ir garso įvestis. Garso juosta palaiko šiuos formatus: AAC, MP3, WAV, OGG, FLAC ir WMA. Komplekte yra laikiklis, skirtas prietaisui pritvirtinti prie sienos.

Vartotojai nurodo, kad produkto apdirbimo ir kainos santykis yra labai patrauklus. Atkuriamo garso kokybė yra patenkinama. Prietaisą galima lengvai prijungti prie išmaniojo telefono per „Bluetooth“. Taigi galite paleisti mėgstamą muziką iš telefono.

Pirkimo vadovas – kurią „Samsung“ garso juostą turėtumėte pasirinkti?

Televizoriuose ne visada yra gerų garsiakalbių, todėl verta investuoti į garso juostą. Jis yra šiek tiek pigesnis nei namų kino teatras ir, svarbiausia, juo lengviau naudotis. Pakanka vieno kabelio arba „Bluetooth“ sistemos, kad galėtume prijungti jį prie mūsų televizoriaus. Dėl savo kompaktiško dydžio jis taip pat bus idealus pasirinkimas mažiems kambariams. Jei norite įsigyti tokio tipo gaminį, bet neturite daug informacijos apie tai, perskaitykite mūsų vadovą. Jo pabaigoje mes įtraukėme trijų sąrašą geriausių „Samsung“ garso juostų.

„Samsung“ šūkis yra tobulumas, kurį stengiasi pasiekti kiekvienas jų gamybos linijoje pasirodantis produktas. Šio prekės ženklo prietaisams būdingas dėmesys detalėms, taip pat estetinė išvaizda. Bendrovė rinkoje yra beveik 50 metų. Gamyba prasidėjo nuo mikrobangų krosnelių Pietų Korėjoje, o šiandien „Samsung“ visame pasaulyje gamina elektroniką ir buitinius prietaisus.

Svarbiausia perkant garso juostą yra garso gamyba. Šio tipo įrangoje paprastai yra tokios palaikymo funkcijos kaip „Virtual Surround Sound“, imituojantis erdvinį garsą. Savo ruožtu „Crystal Amplifier“ padeda sukurti švarų garsą. Verta pasirinkti modelį, kuris turi galimybę reguliuoti žemus ir aukštus tonus. Dėl to garsas, sklindantis iš instrumento, yra malonesnis mūsų ausiai. Ekvalaizeris taip pat gali padėti mums sureguliuoti garsą.

Prieš pirkdami nepamirškite patikrinti, ar garso juosta suderinama su visais įrenginiais, prie kurių norite jį prijungti. Tai ne tik apie lizdų tipus, bet ir apie garso dekoderius televizoriuje.

Garso juostos papildymai gali mums žymiai lengviau naudotis. Galime pasirinkti bevielį modelį. Mes galėsime jį be problemų prijungti net su savo planšetiniu kompiuteriu ar telefonu. Kai kuriuose įrenginiuose taip pat yra įdiegtas radijas, o kartais net sutinkame modelių su CD ir DVD grotuvais.

Kaip prijungti „Samsung“ garso juostą prie televizoriaus?

Sprendžiant įsigyti „Samsung“ garso juostą, verta ne tik žinoti vartotojų nuomones apie atskirus modelius, bet ir sužinoti, ar sudėtinga prijungti įrangą. Dėl to mes žinosime, ar mes patys susitvarkysime su įrenginio įdiegimu, taigi galėsime pradėti jį naudoti vos po kelių minučių išpakavę.

Kaip naudotis garso juosta?

Prieš prijungiant garso juostą prie televizoriaus, naudinga sužinoti, kaip naudotis įrenginiu. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. Naudojimo instrukciją. Paprastai ten aprašomi visi svarbūs klausimai. Perskaitydami juos, sumažinsime riziką sugadinti įrangą ją montuojant. Vienas svarbiausių dalykų – imtis atsargumo priemonių. Turime įsitikinti, kad maitinimo šaltinis atitinka tai, kas parašyta mūsų įsigytoje garso juostoje (lipdukas uždėtas gaminio gale). Gamintojas „Samsung“ taip pat pabrėžia, kaip svarbu įrenginį pastatyti. Būtina …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *