Geri masažiniai kilimėliai voniai – reitingas ir apžvalgos 2021 m. Rugpjūčio mėn

Vonios masažo kilimėlis yra prietaisas, kuris leis atsipalaiduoti maudantis. Rinkoje yra daug modelių, todėl kartais sunku apsispręsti pirkti konkrečią įrangą. Jei jums reikia pagalbos renkantis produktą, raginame perskaityti mūsų parengtą reitingą. Masažo kilimėlis voniai buvo pirmoje vietoje Medisana MBH 88375. Įranga pagaminta iš patvarių medžiagų, o tai užtikrina, kad ji tarnaus mums ilgą laiką. Prietaisas yra universalių matmenų, todėl tinka beveik bet kuriai voniai. Kilimėlis turi praktiškas skyles vonios aliejams pilti. Geros kokybės siurbtukai garantuoja stabilumą, taigi ir patogumą naudoti. Dėl to, kad įranga yra paprasta naudoti, niekam neturėtų kilti problemų dėl jos nustatymo. Taip pat verta susipažinti su kitais mūsų sąrašo produktais. Medisana BBS 88382 yra masažo vonios kilimėlis, kuris buvo antras reitinge. Vartotojai vertina, kad įrangoje yra laikmatis.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

Masažo vonios kilimėliai – reitingas

Medisana MBH 88375

„Medisana MBH 88375“ modelis yra vonios masažo kilimėlis už gerą kainą, kuris padės sumažinti stresą po sunkios darbo dienos. Produkto dėka galėsite mėgautis malonia vonia, kuri papildomai teigiamai paveiks jūsų sveikatą. Tokie masažai turi lieknėjimo efektą ir ilgą laiką daro odą elastingą. Gaminio matmenys: plotis – 53 cm, aukštis – 6,8 cm, gylis – 11,3 cm. Modelis maitinamas BN-VF808 baterija. Jo galia yra 450 W.

Įrangos konstrukcija yra didelis įrangos privalumas, nes kilimėlyje yra nedidelis indas alyvoms. Dėl to vonia bus dar ramesnė. Kilimėlis taip pat turi funkciją reguliuoti burbuliukų intensyvumą. Dėl to galite lengvai sureguliuoti darbo režimą pagal savo nuovargio lygį. Prietaiso valdymas yra labai paprastas ir vyksta nuotolinio valdymo pultu.

Vartotojų nuomonės apie šį modelį yra labai glostančios, nes daugelis žmonių įvertino paprastą valdymą ir patrauklų kainos ir kokybės santykį.

Medisana MBH 88375 yra labai geras masažo kilimėlis voniai iki 400 zlotų. Įrangos matmenys yra šie: plotis – 36 cm ir ilgis – 120 cm. Prietaiso galia yra 450 W.

Privalumai

Intensyvumo reguliavimas: Vartotojas gali nustatyti 1 iš 3 įrenginio darbo intensyvumo lygių (žemas, aukštas, pulsas). Dėl šios priežasties galima pritaikyti įrangą individualiems poreikiams.

Įnašai: Rinkinyje yra 3 kasetės, skirtos aromaterapiniams aliejams tepti. Taigi galime naudoti skirtingus kvapus ir taip užtikrinti daugiau malonumo maudantis.

Universalumas: Gamintojo teigimu, pateiktas masažo kilimėlis dėl savo standartinių matmenų tinka beveik kiekvienai voniai. Taigi galite nusipirkti nesijaudindami, kad jis bus per mažas ar per didelis.

Energijos vienetas: Dėl to, kad pavaros blokas turi tvirtą, geros formos rankeną ant korpuso, jį galima lengvai nešiotis.

Siurbtukai: Ant kilimėlio yra geros kokybės siurbtukai, kurie nepraranda savo savybių net ir po ilgo naudojimo. Jie garantuoja tinkamą stabilumą ir naudojimo saugumą.

Defektai

Valymas: Kai kurie žmonės sako, kad įrangos valymas kruopščiai užtrunka gana ilgai.

Medisana BBS 88382

Šiuolaikinis „Medisana BBS 88382“ kilimėlis yra labai geras produktas, kurį galite įdėti į vonią. Jo dėka galite greitai atsipalaiduoti maudydamiesi po sunkios dienos. Įrenginio galia yra 570 W, o tai užtikrina ilgą ir efektyvų darbą. Dėl to kilimėlis tinka net ilgam poilsiui. Modelis maitinamas iš elektros tinklo. Savo ruožtu prietaiso matmenys yra: 120 cm x 36 cm.

Pagrindinė produkto funkcija yra nugaros masažas, todėl jis tinka žmonėms, kurie didžiąją dienos dalį dirba sėdimoje padėtyje, o tai gali sukelti mėšlungį ir lėtinį skausmą. Kilimėlio naudojimas sumažins raumenų įtampą. Įranga turi 4 programas, ir kiekvienai iš jų būdingas skirtingas darbo intensyvumas. Tai leidžia greitai ir tiksliai pritaikyti modelio darbą pagal savo poreikius.

Pasak daugelio vartotojų, pateiktas modelis pasižymi efektyviu darbu, be to, jo veikimas duoda greitų rezultatų. Nepaisant šiek tiek didelės kainos, daugelis žmonių nusprendė įsigyti prietaisą, skirtą kovoti su lėtiniu nugaros skausmu.

Vonios masažo kilimėlio „Medisana BBS 88382“ matmenys yra šie: ilgis – 120 cm, plotis – 36 cm. Įrenginio galia yra 570 W. Produktas sveria maždaug 4,3 kg.

Privalumai

Gamybos kokybė: Kilimėlis pagamintas iš geros kokybės medžiagų – jos yra švelnios odai ir atitinkamai minkštos. Be to, medžiaga yra atspari dilimui.

Intensyvūs burbuliukai: Perskaitę daugybę nuomonių, galite padaryti išvadą, kad pateikta įranga yra veiksminga. Prietaisas gamina tuos pačius burbuliukus, kaip ir sūkurinėje vonioje. Taigi mums nereikia pirkti kubilo – galime šiek tiek sutaupyti ir pasirinkti masažo kilimėlį.

Laikmatis: Vartotojas gali nustatyti laikmatį 10, 20 arba 30 minučių. Dėl to jums nereikia kartkartėmis tikrinti, kiek laiko praėjo – galite atsipalaiduoti ir, pavyzdžiui, perskaityti mėgstamą knygą.

Nuotolinio valdymo pultas: Į komplektą įeina nuotolinio valdymo pultas. Mes neturime palikti vonios, kad pakeistume prietaiso nustatymus.

Defektai

Tūris: Kai kurie interneto vartotojai nurodo, kad veikimo metu pavaros blokas sukelia daug triukšmo.

Lanaform Aqua Relax Hydro LA110413

Jei jums patinka ilgos, atpalaiduojančios vonios, rekomenduojame investuoti į „Lanaform Aqua Relax Hydro LA110413“ įrenginį. Tai labai efektyvus masažo kilimėlis, skirtas vonioms. Norėdami naudoti produktą, padėkite jį ant dugno ir mėgaukitės pagamintais burbulais. Prietaiso matmenys: 118 cm x 37 cm x 2 cm.

Kilimėlis turi net 4 darbo programas, kuriose galima reguliuoti jo intensyvumą. Dėl to kiekvienas vartotojas individualiai pritaikys įrangos veikimą pagal savo pageidavimus. Norėdami tai padaryti, prieš naudodami kruopščiai pasirinkite masažo laiką. Galite pasirinkti 10 minučių, 15 minučių, 20 minučių, 30 minučių ir 1 valandą. Specialistai pabrėžia, kad reguliarus masažuoklio naudojimas gerina stuburo būklę ir leidžia atsikratyti nuovargio jausmo. Kilimėlį galima pastatyti ant vonios dugno arba ant sienos. Efektyvų darbą užtikrina 450 W galia ir 260 purkštukų.

Paprastas valdymas ir didelis efektyvumas yra pagrindiniai modelio privalumai, kuriuos įvertino vartotojai. Kiekvienas vartotojas, naudodamasis nuotolinio valdymo pultu, greitai pasirinks tinkamą programą ir darbo intensyvumą, kad kilimėlis atneš palengvėjimą ir sumažintų nuovargio jausmą.

„Lanaform Aqua Relax Hydro LA110413“ yra masažinis vonios kilimėlis. Įrenginio galia yra 450 W. Produktas sveria 2,35 kg. Į komplektą įeina nuotolinio valdymo pultas.

Privalumai

Pagrindinis vienetas: Vartotojai vertina tai, kad pagrindinį įrenginį galima montuoti ant sienos. Tai sutaupo šiek tiek vietos. Taip pat nereikia kiekvieną kartą išimti įrangos iš spintelės.

Atitinkantys jūsų poreikius: Prietaiso darbo intensyvumą galima laisvai reguliuoti (3 lygiai). Vartotojas taip pat gali rinktis iš 4 masažo programų.

Nugaros skausmo mažinimas: Kai kuriose apžvalgose galite perskaityti, kad sistemingas „Lanaform Aqua Relax Hydro LA110413“ naudojimas leidžia atsikratyti varginančių nugaros skausmų.

Defektai

Siurbtukai: Nedaugelis žmonių sako, kad ant kilimėlio uždėti siurbtukai pablogėja palyginti greitai ir taip praranda savo savybes.

Kokį vonios masažo kilimėlį pasirinkti?

Po ilgos dienos daugelis iš mūsų tikriausiai nori atsipalaiduoti vonioje. Prietaisas, kuris padidins pojūčius, yra geriausias masažo vonios kilimėlis 2021 m. Jo dėka mūsų raumenys bus atsipalaidavę, o tai pagreitins regeneracijos procesą. Kadangi rinkoje yra daug tokių produktų, mes parengėme šį vadovą, kuriame aptarsime keletą naudingų patarimų. Ją perskaitę tikrai pasirinksite tinkamą įrangą.

Priežastis, kodėl investuojame į vonios kilimėlius, yra ne tik noras atsipalaiduoti, bet ir gydomosios savybės. Ozono modeliai padeda sergant hipertenzija, gerina kraujotaką galūnėse, pagreitina venų ligų gydymą ir užkerta kelią infekcijoms. Ekspertai mano, kad reguliarus maudymasis su kilimėliais sumažina vidurių užkietėjimą, dujas ir padeda numesti svorio. Alternatyva yra modeliai su hidromasažu, kuris padeda stimuliuoti imuninę ir kraujotakos sistemas. Padidėjusi kraujotaka išlaiko odą elastingą ir jauną.

Pirmiausia atkreipkite dėmesį į gaminio formą. Rinkoje yra įvairių dydžių prietaisų, kurie skiriasi savo paskirtimi. Maži gaminiai telpa tik po sėdmenimis ir čia pajusime jų poveikį. Jie taip pat puikiai tiks irklavimo baseinuose po dušu, nes mažos iškyšos paskatins nervinius pėdų receptorius. Tačiau, jei norite intensyvaus potyrio, rinkitės visą kubilo ilgio produktą. Tai tikrai padidins efektą.

Geriausi vonios masažo kilimėliai yra pagaminti iš geros kokybės medžiagų, kurios nedirgina mūsų odos. Gamintojai dažnai naudoja gumą dėl jos elastingų savybių. Medžiaga ne tik nedirgina vartotojo odos, bet ir nepažeidžia vonios paviršiaus. Be to, guma pasižymi stipriomis neslystančiomis savybėmis.

Norint pajusti naudingą burbuliukų pojūtį, produkto stiprumas yra svarbus parametras. Kuo daugiau vatų kilimėlis, tuo didesnis našumas. Tai tikrai pasirodys svarbu, kai planuojate ilgą vonią. Geros kokybės prietaisai turi ne mažiau kaip 300 W. Tuo pačiu nepamirškite apie saugumą, nes elektros ir vandens prijungimas gali būti pavojingas. Laimei, tokie gaminiai sudegins komponentus greičiau nei elektros smūgiai.

Taip pat būtinai patikrinkite, kiek įrenginyje yra programų, kurias vėliau įdėsite į vonią ….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *