Geri lazeriniai veido epiliatoriai

Kurį lazerinį veido epiliatorių turėtumėte pasirinkti? Jei ieškote atsakymo į šį klausimą, raginame perskaityti mūsų parengtą reitingą. Jame pateikiami išsamūs prietaisų, kurie sulaukė palankiausių vartotojų atsiliepimų, aprašymai. Išanalizavę daugybę komentarų, padarėme išvadą, kad geriausias veido lazerinis epiliatorius yra „Philips Lumea Prestige BRI956 / 00“. Šis modelis yra saugus naudoti. Viskas todėl, kad įrangoje yra „SmartSkin“ jutiklis, kuris automatiškai pritaiko epiliatoriaus generuojamos šviesos intensyvumą pagal mūsų odos tipą. Svarbus privalumas yra ir tai, kad prietaisas maitinamas iš tinklo ir akumuliatoriaus. Tai reiškia, kad prireikus turime visišką judėjimo laisvę ir galime naudoti įrangą nepriklausomai nuo to, kur esame. Antroji reitingo vieta priklauso lazeriniam veido epiliatoriui „Braun Silk BD 5008“. Modelį rekomenduoja dermatologai. Jo naudojimas yra visiškai saugus odai. Vartotojai sako, kad prietaiso naudojimas duoda patenkinamus rezultatus.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Epiliatorius turi įkraunamą maitinimo šaltinį, įkrovęs akumuliatorių, jis gali veikti be laido 40 minučių. Modelyje yra jutikliai, kurie atpažįsta odos fototipą. Įranga turi 5 lygių šviesos intensyvumo reguliavimą, kuris leidžia išvengti odos nudegimų epiliacijos metu.

Trūkumai

Sandėliavimo krepšys pridedamas prie produkto. Tačiau jis pagamintas iš plonos medžiagos, todėl yra rizika, kad transportuojant prietaisas bus sugadintas.

Santrauka

Įranga turi 4 keičiamus įklotus. Jie skirti veido, pažastų, bikinio zonos ir didesnių kūno dalių plaukams šalinti. Įrenginyje yra lempa, kuri trunka iki 250 000 šviesos impulsų. Modelis yra patogus ir lengvai naudojamas. Produktas leidžia ilgą laiką atsikratyti nepageidaujamų plaukų.

Antras pasirinkimas

Privalumai

Įranga turi odos kontakto jutiklį, leidžiantį patikrinti jo fototipą. Dėl to padidėja epiliacijos saugumo lygis. Lempos tarnavimo laikas yra maždaug 120 000 šviesos impulsų, o tai reiškia, kad nereikia jos keisti.

Trūkumai

Kai kurias ponias vargina tai, kad norint atlikti epiliaciją, modelį reikia prijungti prie maitinimo šaltinio. Tai yra iš tinklo maitinama įranga, todėl joje nėra įmontuotos baterijos.

Santrauka

Prietaisas yra su veido šepetėliu, kuris leidžia išvalyti makiažo likučių ir kitų nešvarumų odą. Epiliatorius efektyviai veikia ant rudų, juodų ir tamsiai šviesių plaukų. Produktas leidžia depiliuoti visą kūną, ne tik veidą, bet ir rankas, blauzdas bei pažastis.