Geri hidroforai šuliniams – reitingai ir nuomonės 2021 m. Balandžio mėn

Kuris hidroforas šuliniui turėtų būti pasirinktas?

Hidroforas yra prietaisas, kuris bus naudingas sklypuose, kurie nėra prijungti prie vandens tiekimo. Jei esame priversti naudoti savo gręžinį, tokio tipo įranga kartu su siurbliu yra būtina, kad iš čiaupo gautų tekantį vandenį. Kaip pasirinkti tinkamą modelį ir į ką atkreipti dėmesį perkant? Šis vadovas padės jums rasti geriausią hidroforą šuliniui 2021 m.

Parduodama daugybė hidroforų modelių, kurie skiriasi savo struktūra ir talpa. Jų veikimo principas yra labai paprastas. Vanduo pumpuojamas į oro rezervuarą, kuriame susidaro slėgis. Pasiekęs tam tikrą vertę, siurblys išsijungia, o oras stumia vandenį į čiaupą. Ir atvirkščiai, sumažėjus slėgiui, siurblys vėl paleidžiamas. Todėl verta atsižvelgti į prietaiso galią, kuri turi įtakos darbo efektyvumui. Yra parduodamų modelių, kurių galia svyruoja nuo 200 W iki 1500 W.

Pirkdami prietaisą turime atsižvelgti į jo dydį. Jei įranga bus pagrindinis vandens tiekimo šaltinis mums, o mūsų namų ūkyje yra 3-5 žmonės, hidroforo talpa turėtų būti bent 150 litrų. Talpyklos dydis taip pat turėtų būti pritaikytas prie įrenginio dydžio. Taip pat turėtume prisiminti, kad didesnis hidroforo pajėgumas reiškia, kad siurblys paleidžiamas rečiau, o tai sumažina jo gedimų dažnį.

Šio tipo įranga paprastai montuojama rūsiuose, kur mūsų erdvė gali būti ribota. Dėl šios priežasties verta atsižvelgti į hidroforo formą, kuri gali būti cilindro formos horizontali arba vertikali. Todėl prieš pirkdami turėtumėte atidžiai išmatuoti vietą, kur pakabinsite įrenginį.

Taip pat nepaprastai svarbu pasirinkti siurblį, kurio galia turi viršyti maksimalų numatomą vandens suvartojimą. Be to, geriausiuose šulinių hidroforuose yra aukštos kokybės membranos, pagamintos iš kietų medžiagų. Filtrai taip pat yra svarbūs norint apsaugoti siurblį ir vožtuvus nuo užsikimšimo.

Šulinių hidroforai – reitingavimas

„Omnigena MH 1200 230V 1300W“

„Omnigena MH 1200 230V 1300W“ rinkinį sudaro hidroforinis siurblys ir 80 litrų talpos slėgio bakas. Šis modelis puikiai tinka kaip drėkinimo sistemos elementas sklype, sode ar mažuose vienos šeimos namuose.

Siurblys yra savaime išsiurbiantis, o tai reiškia, kad jis sugeba automatiškai ištraukti vandenį iš 8 metrų gylio. Prietaisas turi įmontuotą apsaugą nuo perkrovos, o korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno.

Komplekte taip pat yra 80 litrų bakas, pripildytas 1,7 baro slėgio oro. Tokiu būdu viduje sukuriama slėgio pagalvė, kurios dėka jungiklis gali tinkamai valdyti siurblį. Todėl rinkinys paleidžiamas automatiškai, kai įjungiamas čiaupas.

Vartotojai šį įrenginį vertina pirmiausia už lengvą montavimą, didelį efektyvumą ir atsarginių dalių prieinamumą. Komentaruose jie pabrėžia, kad verta paminėti, kad terminio jungiklio dėka įranga užtikrina apsaugą nuo perkaitimo.

„Westlands 24L“. 800W 4,6 Baras 3300L / H

Jei ieškote įrenginio, kuris aprūpintų jūsų buitinius įrenginius naudingu vandeniu iš šulinio, būtinai patikrinkite „Westlands 24L“ rinkinį. 800W 4,6 baras 3300L / H. Įranga puikiai tiks namų ūkiams ir suteiks vandens skalbimo mašinoms ar indaplovėms, taip pat drėkins sodą.

Rinkinį sudaro nerūdijančio plieno siurblys ir 24 litrų talpos slėgio indas. Prietaisus galima naudoti hidrostatiniam slėgiui padidinti. Siurblys taip pat yra tinkamas geriamajam vandeniui paskirstyti, taip pat turi vandens savaiminio išsiurbimo funkciją iki 5 metrų gylio.

Įranga turi labai tvirtą struktūrą, kurios dėka ji yra atspari mechaniniams pažeidimams. Galingas 650 W variklis užtikrina efektyvų darbą, o mažas 13 kg svoris palengvina greitą montavimą. Be to, vartotojai priduria, kad prietaisas puikiai atlieka savo funkciją ir todėl noriai perkamas.

„Nac BSE120-50-K“

„Nac BSE120-50-K“ yra geros kainos vandens siurblys, palaikantis teisingą vandens slėgį čiaupe. Prietaisas labai gerai veiks vienos šeimos namuose, taip pat sklype ar vasarnamyje.

Hidroforas susideda iš 50 litrų talpos slėgio bako ir siurblio. Jame sumontuotas galingas 1200 W variklis, užtikrinantis 3600 litrų per valandą vandens siurbimo pajėgumą.

Siurblyje yra slėgio matuoklis, leidžiantis jį automatiškai valdyti. Jis taip pat turi galimybę savaime išsiurbti, o tai leidžia automatiškai ištraukti vandenį iš 7 metrų gylio. Be to, hidrofore yra didelis įmontuotas filtras, apsaugantis vožtuvus nuo užteršimo, taip užtikrinant nenutrūkstamą veikimą.

Didelis prietaiso privalumas yra ir tai, kad jis veikia labai tyliai. Vartotojai, įsigiję „Nac BSE120-50-K“ hidroforą, vertina jį už efektyvų veikimą ir patikimą apdirbimą, padidinantį jo patvarumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *