Geri belaidžiai garų šlavimo įrankiai – 2021 m. Liepos mėn. Reitingai ir apžvalgos

Geriausias belaidis garų šluostė – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas

Įdomu, kaip investuoti į gerą belaidį garo šluostę? Visų pirma sužinokite, kokie yra kitų vartotojų pirmenybės. Remdamiesi internete paskelbtomis apžvalgomis, galite lengvai nustatyti, kurie modeliai yra geriausi ir veiks efektyviausiai. Suprantame, kad visų komentarų skaitymas trunka ilgai, todėl tai padarėme už jus. Peržiūrėję apžvalgas, mes sukūrėme „Wireless Steam Mop“ reitingą, kad galėtume pradėti modelį Piniginis „Aqua Jet“. Tai patogus naudoti prietaisas, kurį patogu naudoti. Įranga yra komplekte su galinga baterija, kuri visiškai įkrauta užtikrina iki kelių dešimčių minučių veikimą. Pridedamos mikropluošto perdangos yra minkštos ir ilgą laiką išlaiko savo pirmines savybes. Įdomus pasirinkimas taip pat yra belaidis garo šluostė geromis kainomis Polti Aurumopp Moppy. Aliuminio konstrukcijos dėka ji yra lengva, o teleskopinė rankena užtikrina naudojimo patogumą. Keičiamos, minkštos mikropluošto šluostės pritraukia nešvarumus, efektyviai jų atsikratydamos nuo nuvalyto paviršiaus. Mopas tinka įvairių tipų paviršiams, įskaitant vertikalius, pavyzdžiui, sienoms, durims ir baldams.

palyginimo lentelė

Pregio

Difetto

Išvada

Offerte

Antras pasirinkimas

Pregio

Prie mopo pritvirtintas pagrindas dezinfekuoja jo paviršių, o tai užtikrina higieną valant. Teleskopinė rankena leidžia reguliuoti jos aukštį pagal savo ūgį. Elektrostatinė šluostė gerai surenka dulkes nuo grindų. Garų ir mikropluošto audinių derinys užtikrina, kad ant paviršiaus nebūtų dėmių, o visi paviršiai greitai išdžiūtų.

Difetto

Pridedamos šluostės yra plonos ir lengvai nuvalomos, todėl jos nėra tinkamos ilgam, intensyviam naudojimui. Vadovas nėra labai skaitomas ir jame nėra tiksliai paaiškinta, kaip tinkamai naudoti šluostę.

Išvada

Reguliariam namų valymui verta naudoti gerą įrangą, kuri pagreitins visą procesą. „Polti“ garo šluostė yra patogi, teleskopinė rankena leidžia lengvai ją pritaikyti pagal savo pageidavimus. Pagrindas užtikrina tinkamą mopo dezinfekciją, kad ant jo nesivystytų bakterijos. Visas namas yra švarus ir saugus, nes dulkės ir mikrobai neplinta viduje.

Bevieliai garo šluostės – reitingas

1. „Moneual Aqua Jet AME-5500 Steam Mop“

„Moneual Aqua Jet“ yra aukštos kokybės belaidis elektrinis šluostas, puikiai išvalantis paviršių ir jame esančias bakterijas. Jį galite naudoti valydami vandeniu arba be jo. Prietaiso galia yra 95 W. Jo svoris yra 3,4 kg, o matmenys: 450 x 250 x 1200 mm. Garų šluostė veikia belaidžiu būdu, o tai leidžia patogiai valyti be erzinančio ryšio su tinklu ar susipynusio laido po kojomis. Be to, ličio jonų 14,6 V baterija, kurioje įrengtas įrenginys, yra labai efektyvi.

Kai baterija yra visiškai įkrauta, tai leidžia dirbti maždaug 25 minutes. Ličio jonų akumuliatorius negarantuoja atminties efekto ir tingaus akumuliatoriaus. Todėl prietaisas veiks ilgą laiką, neprarandant akumuliatoriaus atminties, todėl jis nesumažins jo talpos, o jo veikimas nebus greitai iškraunamas. Mopas turi baką, į kurį galite pilti vandenį ir skalbimo priemones (jei reikia). Įrenginyje yra dvi galvos, kurios dirba 250 apsisukimų per minutę greičiu. Ant jų yra sumontuoti 2 mikropluošto šluostės, kurios yra įtrauktos į rinkinį.

Panaudoję gaminį, galite lengvai juos nuplauti tekančiu vandeniu arba skalbimo mašinoje. Garų temperatūra, pašildžius vandenį šluoste, yra 100 ° C, o tai leidžia efektyviai atsikratyti bakterijų ir mikrobų. Tokiu būdu galite sutaupyti perkant aplinkai ir žmonių sveikatai kenksmingus ploviklius. Tai puikus sprendimas naujiems tėvams, kurie turi mažų vaikų ir nenori jų paveikti chemikalais. Toks pirkinys taip pat gali palengvinti plovikliams alergiškų žmonių paviršių valymą.

Klientai džiaugiasi prietaisu, kuris leidžia puikiai ir lengvai išvalyti nešvarius paviršius.

„Moneual Aqua Jet“ yra 95 W bevielis garo šluotas. Tiksli modelio išmatavimai: 45 cm x 25 cm x 120 cm. Jo svoris yra 3,4 kg.

Privalumai

Vandens srauto reguliatorius: Prietaisas turi efektyvų vandens srauto reguliatorių. Jo nustatymo mygtukas yra ant rankenos. Vartotojas turi galimybę kontroliuoti, kiek vandens teka iš indo į grindų paviršių.

Efektyvi baterija: Pažymėtina, kad belaidis garo šluostas turi galingą akumuliatorių, kuris, visiškai įkrautas, tarnauja iki 45 minučių. Nereikia jo krauti per dažnai.

Darbo patogumas: Kaip matyti iš daugelio nuomonių, įrangą naudoti yra patogu. Tai susiję su tuo, kad jis yra bevielis, todėl joks maitinimo laidas nevaržo mūsų judesių ir mes galime pasiekti visur, kur tik reikia.

Gerai apgalvota konstrukcija: Rankeną galima reguliuoti vertikalioje padėtyje. Dėl šio sprendimo mes galime lengvai pašalinti nešvarumus iš po lovos, sofos ar komodos.

Mikropluošto dangteliai: Rinkinyje yra tvirtai pagamintos mikropluošto perdangos. Jie yra minkšti ir pasižymi geromis valymo savybėmis. Tai yra žmonių, atlikusių belaidžių garo šluotelių bandymą, nuomonė.

Defektai

Džiovinto purvo pašalinimas: Vartotojai pripažįsta, kad įranga nėra tinkama pašalinti džiovintus nešvarumus, ypač kalbant apie maisto likučius.

2. „Polti Aurumopp Moppy“ belaidis garo šluostė

Belaidis garo šluostas „Polti Aurumopp Moppy“ veiks kiekvienuose namuose. Įkrovimo stoties galia yra 1500 W, taigi, kai ji bus visiškai iškrauta, ji bus greitai paruošta naudoti. Pagrindas yra su 0,7 litro vandens talpa su patogia anga viršuje. Skystis sušyla per 10 sekundžių, po šio laiko galite pradėti valyti grindis. Vandens garai ne tik naikina bakterijas, bet ir išvengia vandens išsiliejimo ir dėmių ant pagrindo. Garų paskirstymo indikatorius padidina naudojimo patogumą. Mopas turi teleskopinę rankeną, kurios aukštis reguliuojamas nuo 70 cm iki 125 cm.

Bevielis garo šluostas elektrostatinių audinių dėka lengvai surenka dulkes nuo bet kokio pagrindo. Jie pritraukia smulkias purvo daleles, paliekant švarų paviršių. Absorbuojančios šluostės pašalina dryžius ir vandens dėmes ant grindų. Mopas veikia ant daugelio paviršių, pradedant plytelėmis, baigiant parketu, sienomis, durimis ir baldais. Valymui nereikia jokių papildomų chemikalų, užtenka paprasto vandentiekio vandens.

Vartotojo atsiliepimai apie garo šluotelę yra teigiami. Tai lengva valdyti ir tinka valyti visus paviršius. Vartotojai džiaugiasi, kad tai nepalieka dėmių ir naudoja tik vandenį.

Belaidis garo šluostas „Polti Aurumopp Moppy“ yra pagamintas daugiausia iš aliuminio, todėl jis yra labai lengvas. Jis sveria tik 0,5 kg. Rinkinyje yra dviejų dydžių audiniai.

Privalumai

Dulkių gaudymas: Elektrostatinės šluostės pritraukia dulkių ir nešvarumų daleles, o tai leidžia efektyviai išvalyti bet kokį paviršių.

Antibakterinis poveikis: Vandens garai užtikrina veiksmingą šluotelės paviršiaus dezinfekciją, todėl plovimo metu bakterijos ir mikroorganizmai neplinta.

Nėra dryžių: Absorbuojančios šluostės kartu su garais apsaugo nuo dryžių ir didelių vandens dėmių ant nuvalyto paviršiaus.

Lengva konstrukcija: Aliuminio rankena daro visą šluostę lengvą. Todėl jūs galite patogiai ir greitai nuvalyti grindis visuose namuose, nepavargdami.

Defektai

Mažas audinių patvarumas: Komplekte esančius audinius lengva valyti, nes jie yra pagaminti iš plonos medžiagos.

3. „Teesa Power Clean“ garinis šluostė

Savo reitingui pasirinkome 60 W galios elektrinį „Mesa“ „Power Clean“, kuris gerai pašalina nešvarumus. Tikslūs įrangos matmenys yra: plotis – 39 cm, aukštis – 122 cm ir gylis – 8,5 cm, o jo svoris yra 3,2 kg. Ranką galima reguliuoti nuo 83 cm iki 110 cm, taip pat galima pakeisti jos pasvirimo kampą.

Mopas turi dvi besisukančias valymo galvutes, ant kurių uždėsite valymo arba vaškavimo šluostes. Judančių dalių greitis yra iki 250 apsisukimų per minutę, o tai garantuoja efektyvų darbą. Įranga gali būti naudojama plokščių ir kitų grindų valymui. Mopas turi apšvietimo funkciją, todėl jūs galite kruopščiai pašalinti net mažiausių kampelių nešvarumus.

Teigiamą nuomonę apie „Teesa Power Clean“ šluostę lemia geri jo parametrai, kurie garantuoja darbo efektyvumą. Įrenginys taip pat lengvas ir lengvai valdomas, jį lengva valdyti.

„Teesa Power Clean“ yra geras bevielis garo šluota iki 400 PLN. Jo galia yra 40 W. Įranga sveria 3,2 kg.

Privalumai

Komplekto komponentai: Komplekte yra specialios šluostės vaškavimui ir šlifavimui, tad jei norite pradėti dirbti, jums nereikia investuoti į jokius papildomus priedus. Pirkėjas taip pat gauna matavimo puodelius, kintamosios srovės adapterį ir 2 AAA baterijas.

Rodikliai: Korpuse yra akumuliatoriaus lygio indikatorius, todėl galite valdyti, kada reikia prijungti įrangą.

Reguliuojama rankena: Vartotojai pripažįsta, kad reguliuojama rankena yra patogus sprendimas. Rankos aukštį galima nustatyti atsižvelgiant į poreikius, taip pat reguliuojamas jos pasvirimo kampas.

Defektai

Vandens rezervuaras: Kai kurie vartotojai pripažino, kad šio modelio vandens rezervuarą kartais sunku atjungti.

Kokį belaidį garo šluotą turėtumėte pasirinkti?

Jei ketinate įsigyti belaidį garo šluotą, šis straipsnis padės išsirinkti tinkamą produktą. Toks prietaisas tikrai palengvins kasdienę …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *