Geri automobilių masažo kilimėliai

Automobilių masažo kilimėliai – Pirkimo vadovas, reitingavimas ir testas

Geriausi masažo kilimėliai automobiliui yra Medivon CF-2102-PK ir Medivon CF2602W. Iš kur gauname šią informaciją? Išanalizavome daugybę internete paskelbtų nuomonių. Jie rodo, kad šie modeliai yra geros kokybės, palengvina pavargusią nugarą ir gerina kraujotaką. Be to, jie turi patrauklų dizainą, kuris neabejotinai skatina pirkti. Pirmoje vietoje buvo automobilių masažo kilimėlis Medivon CF-2606HB. Tai labai lengva surinkti. Lankstūs kabliukai leidžia uždėti gaminį ne tik ant automobilinės kėdutės, bet ir ant kėdės prie stalo. Dėl to įrenginį galime naudoti ne tik automobilyje, bet ir namuose ar biure. Įranga parduodama komplekte su nuotolinio valdymo pulteliu su gerai aprašytais mygtukais. Dėl to įrenginio naudojimas niekam nesukelia problemų. Antrą vietą mūsų reitinge užėmė masažinis kilimėlis automobiliui Medivon CF2602W. Prietaisas turi šildymo funkciją. Įranga maitinama laidu, prijungtu prie cigarečių degiklio lizdo.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį automobilio masažo kilimėlį pasirinkti?

Masažo kilimėlis – tai prietaisas, kuris per trumpą laiką gali pagerinti mūsų savijautą. Reguliariai naudojamas sumažina nugaros, galūnių skausmus, taip pat atpalaiduoja mūsų raumenis. Tačiau ne visada namuose turime laiko naudotis masažuokliais, todėl norime supažindinti su gaminiais automobiliui. Tai puikus prietaisas, ypač žmonėms, kurie dažnai keliauja ar tiesiog dirba automobilyje. Vairuojant masažuoklis atpalaiduoja mūsų raumenis ir pašalina juos nuo streso. Kad jums būtų lengviau įsigyti tokio tipo gaminį, parengėme trumpą vadovą, kokį masažuoklį pasirinkti. Be to, jo pabaigoje patalpinome sąrašą, kuriame yra geriausi masažo kilimėliai automobiliui.

Automobilio kilimėlis turi būti plonas ir profiliuotas. Visų pirma dėl to, kad jis negali užimti per daug vietos. Kitas klausimas yra patogumas, kurį jis mums turėtų suteikti. Jei jis nebus pritaikytas mūsų anatomijai, tai neatneš mums palengvėjimo, kurio tikimės.

Kalbant apie įkrovimą, galime pasirinkti baterijomis maitinamą modelį. Tačiau jei mums rūpi nuolatinis darbas, nereikia keisti baterijų, rekomenduojame įsigyti prie cigarečių žiebtuvėlio jungiamą gaminį.

Labai svarbu reguliuoti masažo intensyvumą. Kai kuriems žmonėms patinka intensyvios vibracijos, tačiau daugelį žmonių gali atitraukti per didelis masažas, o tai, kaip žinoma, yra gana pavojinga vairuojant. Daugelis jų turi masažuoklio nustatymo į tam tikrą kūno vietą sistemą. Svarbu pasirūpinti masažu toje vietoje, kurią labiausiai skauda.

Verta atkreipti dėmesį į apmušalus. Jis turėtų būti malonus liesti, kad nedirgintų odos. Jei renkamės tipą su šildymu, atkreipkime dėmesį, ar audinys gali atlaikyti aukštesnę temperatūrą. Taip pat verta pasitikrinti, ar mus dominantis masažinis kilimėlis turi nuimamą apmušalą. Tai labai praktiškas sprendimas, leidžiantis išlaikyti įrenginį švarų.

Geras modelis taip pat turi turėti apsaugos nuo perkaitimo sistemą ir automatinį išsijungimą, pvz., po 90 minučių nuo įjungimo.

Ar domitės geriausiu masažo kilimėliu automobiliui 2021 m.? Žemiau pateikiame trumpą reitingą, kuriame yra labai populiarūs modeliai.

Automobilių masažo kilimėliai – reitingas

1. Medivon CF-2102-PK Masažo kilimėlis

Medivon masažinis kilimėlis CF-2102-PK – tai produktas, kurį noriai renkasi, ypač pirmą kartą perkantys masažo kilimėlį ir nenorintys investuoti didelių pinigų sumų. Tai vienas pigesnių modelių, kuris taip pat gali atpalaiduoti kūną. Kilimėlis siūlo vibracinį masažą, kuris stimuliuoja raumenis ir skatina kraujotaką. Mažindamas raumenų įtampą, masažas pagerina savijautą ir miego kokybę.

Masažo elementas čia yra trys vibracijos varikliai, apimantys keturias masažo zonas. Čia taip pat yra šildymo funkcija, taip pat laikmatis, kuris baigia veikti po 15 minučių. Gaminys pagamintas iš patvaraus poliesterio su poliuretanu ir gali būti maitinamas iš 12 V namų ar automobilio lizdo Kilimėlio matmenys 47 x 13 x 33,5 cm, o svoris tik 1,035 kg.

Naudotojai giria kilimėlio veikimą kaip efektyvų, atkreipia dėmesį, kad jis naudingas ne tik vairuotojams, bet ir senyvo amžiaus žmonėms, daug laiko praleidžiantiems sėdynėje. Neabejotinu pranašumu jie laikė ir labai greitą kilimėlio įkaitinimą įjungus šią funkciją. Pigus automobilio kilimėlis turi labai gero masažuoklio reputaciją, skirtas naudoti tiek automobilyje, tiek namuose.

Privalumai

Galia:

Gamintojas naudojo maitinimo šaltinį, leidžiantį kilimėlį naudoti tiek namuose, tiek iš 230V lizdo, tiek iš 12V automobilio maitinimo šaltinio. Tai praplečia kilimėlio naudojimo galimybes ir naudojimo galimybes tiek namuose, tiek automobilyje.

Patvari medžiaga:

Išorinė medžiaga iš poliesterio su poliuretanu garantuoja ilgaamžiškumą ir atsparumą mechaniniams pažeidimams. Dėl šios konstrukcijos kilimėlis tarnauja ilgai ir be rūpesčių.

Mažas svoris:

Šio modelio svoris yra apie 1 kg. Dėl to kilimėlis mobilus, jį lengva susukti ir neštis į automobilį arba vieną kartą pritvirtinti ant vienos ar kitos sėdynės.

Masažo ir šildymo funkcija:

3 vibracinių variklių pagalba kilimėlis atlieka įvairaus intensyvumo sukamąjį masažą, kurį pasirenka pats vartotojas. Siekiant visiškai atpalaiduoti masažuojamus raumenis, kilimėlyje taip pat įrengta šildymo funkcija.

Instrukcija:

Prie gaminio pridėtas vadovas lenkų kalba. Tai labai supaprastina vartotojo supažindinimą su kilimėlio veikimo būdu.

Trūkumai

Viena masažo rūšis:

Kilimėlis siūlo tik vieną masažo rūšį – vibraciją. Neįmanoma atskirti nugaros masažo būdo.

2. Medivon CF2602 automobilio masažo kilimėlis

Ieškote kažko minkšto ir malonaus liesti, o kartu ir nebrangaus? Medivon CF2602W modelis jus tikrai sudomins. Tai labai patrauklus automobilio masažo kilimėlis už gerą kainą.

Priemonė padengta labai minkštu pliušiu, kuris nedirgina odos. Ryškios spalvos reiškia, kad kilimėlis neįkaista nuo saulės poveikio ir puikiai tinka tiek vasarai, tiek žiemai.

Šiuo aparatu atliekami masažai puikiai stimuliuoja kraujotaką, taip pagerindami mūsų aprūpinimą krauju. Tai atpalaiduoja mūsų raumenis ir atpalaiduoja. Be to, tai leidžia mums jaustis patogiau. Šis produktas ypač rekomenduojamas žmonėms, kurie vairuoja daug ir dažnai ir vairuodami patiria nugaros skausmus bei kojų tirpimą.

Kilimėlis yra ergonomiškos formos ir puikiai priglunda prie automobilio sėdynės. Tai taip pat suteikia mums patogų poilsį.

Pateiktas modelis labai vertinamas vartotojų. Visų pirma, dėl labai lengvo naudojimo, taip pat dėl ​​didelės produkto vertės už jo kainą.

Medivon CF2602W yra labai geras masažinis kilimėlis automobiliui iki 150 PLN. Gaminys turi šildymo funkciją. Modelis yra kreminės ir juodos spalvos.

Privalumai

vibruojančios galvutės:

Vibracinės galvutės yra išdėstytos taip, kad padengtų įvairias kūno zonas (kaklą, nugarą, klubus ir šlaunis). Dėl to galime pasinaudoti masažo galimybėmis ir taip geriau pritaikyti įrangą savo poreikiams.

Galia:

Pateiktas kilimėlis maitinamas laidu, prijungtu prie cigarečių degiklio lizdo, o tai, daugelio vartotojų nuomone, yra praktiškas sprendimas.

Šildymo funkcija:

Įranga turi šildymo funkciją. Aukšta temperatūra greičiau atpalaiduoja raumenis, todėl masažas beveik iš karto atneša palengvėjimą.

Kokybė:

Gamybai naudojama medžiaga yra atspari dilimui. Audinys ilgą laiką išlaiko savo savybes – lieka švelnus ir švelnus liesti. Be to, modelį lengva valyti.

Trūkumai

Darbo apimtis:

Grupė internautų teigia, kad prietaisas veikimo metu skleidžia nemalonų triukšmą, dėl kurio sunkiau atsipalaiduoti.

3. Lanaform naujas nugaros masažuoklis 57180

Lanaform New Back Massager 57180 yra tvirtas prietaisas, idealiai tinkantis nugaros masažui vairuojant. Prietaisas yra paprastas naudoti ir labai patogus.

Vartotojas gali rinktis iš 4 vibracinio masažo rūšių, atliekamų 5 masažo galvutėmis. Taip pat galime pasirinkti masažo zoną – viršutinę nugaros dalį, juosmeninę dalį ir visą nugarą. Dėl to, kad galime nustatyti ir šildymo funkciją, įranga puikiai tiks ir žiemą.

Masažo kilimėlis turi automatinę išsijungimo sistemą po 15 minučių nuo paskutinės veiklos, taip pat įmontuotą laikmatį. Jis vertinamas ne tik dėl daugybės funkcijų ar solidaus darbo, bet ir dėl efektyvumo.

Vartotojai patvirtina, kad masažo naudojimas pagerina mūsų savijautą. Jie teigiamai vertina jo operacinę sistemą ir lengvą pritaikymą prie sėdynės automobilyje.

Lanaform Back Massager 57180 automobilio masažo kilimėlio matmenys: 41 cm x 13 cm 37,5 cm. Produktas yra juodos spalvos.

Privalumai

Apsauga:

Kaip nurodė gamintojas, įrenginys automatiškai išsijungia po 15 minučių neveikimo. Taigi esame tikri, kad kilimėlis neperkais ir gali sugesti.

Paslauga:

Internautai tikina, kad naudotis įranga itin paprasta. Komplekte esantis nuotolinio valdymo pultas, taip pat aiški naudojimo instrukcija leidžia kiekvienam lengvai pasirinkti dominančius nustatymus.

Medžiaga:

Putplasčio medžiaga, iš kurios pagamintas kilimėlis, yra pakankamai minkštas ir švelnus odai. Audinys turi subtilius įsiuvus, todėl masažo metu mūsų kūno niekas neskauda.

Trūkumai

Galia:

Kai kurių žmonių nuomone, įrenginio galia gali būti didesnė. Tada masažas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *