Geri akvariumo filtrai 60 l – reitingai ir nuomonės 2021 m. Gegužės mėn

Negalite nuspręsti, kuris filtras geriausiai tinka jūsų akvariumui? Jūsų abejones gali išsklaidyti šiame puslapyje esantis reitingas. Joje aprašėme vartotojų rekomenduojamus produktus, kurie sulaukė daug teigiamų atsiliepimų. Populiariausias 2021 m. Yra modelis „Aquael Mini Plus“. Tai vidinis filtras, kuris ne tik valo akvariumo vandenį, bet ir efektyviai jį aeruoja, o tai leidžia sukurti tinkamas gyvenimo sąlygas žuvims ir vėžliams. Gaminyje yra specialiai sukurta kamera filtrų terpėms. Jį išimant nėra pavojaus, kad vanduo vėl pateks į rezervuarą. Svarbu tai, kad modeliui nereikia pernelyg dažnai valyti, nes ant perforuoto kaiščio dedama kempinė. Tai padidina filtro atsparumą užterštumui. Vartotojai taip pat giria produktą „Eheim Aquaball“kuriame yra užsegimas su „Easy-Click“ sistema. Tai garantuoja lengvą filtro krepšelio nuėmimą ir prijungimą. Modelis naudojamas akvariumuose, kurių talpa yra nuo 30 l iki net 180 l. Filtras leidžia reguliuoti vandens išleidimo kryptį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį 60 litrų akvariumo filtrą turėtumėte pasirinkti?

Specialus filtras yra būtinas, jei norite, kad jūsų žuvys ir augalai tinkamai vystytųsi jūsų akvariume. Jo dėka visos nereikalingos medžiagos bus pašalintos iš vandens, kad jos nekeltų pavojaus ten esančioms žuvims. Štai kodėl 2021 m. Rekomenduojame įsigyti geriausią 60 litrų akvariumo filtrą, nes jis pritaikytas bako talpai. Kad jūsų sprendimas būtų lengvesnis, parengėme šį vadovą, kuriame rasite daug naudingų patarimų.

Tokį prietaisą reikia įsigyti, nes jo paskirtis yra reguliariai valyti vandenį nuo priemaišų, kad jis būtų skaidrus. Be filtro akvariumo vidus būtų drumstas ir kvepiantis nešvarumais, o jame gyvenančios žuvys žūtų.

Renkantis įrangą, apsvarstykite, kuris filtravimo būdas jums labiau patinka. Galite rinktis iš 3: mechaninių, biologinių ir cheminių. Pirmasis tipas pašalina visas skysčio šiukšles, tokias kaip purvo dalelės ar medžiagų apykaitos likučiai. Šio tipo gaminiuose paprastai yra keičiama kasetė. Antrasis tipas yra cheminis filtravimas aktyvuota anglimi. Šios įrangos tikslas – atsikratyti visų chemikalų. Paskutinis tipas apima žuvų pagaminto amoniako pavertimą nitratais, kuriuos tada augalai naudoja. Tuo pačiu metu pašalinami visi akvariume atsirandantys cheminiai junginiai, todėl šio tipo modeliai yra efektyviausi.

Geriausius 60 l akvariumo filtrus lengva įdiegti ir naudoti. Ypač rekomenduojame patalpų prietaisus, nes jie yra pigūs ir nereikalauja per daug energijos. Alternatyva yra kibiriniai gaminiai, kuriuos montuojame ne akvariume, todėl jie neužima vertingos vietos. Be to, atsižvelgiant į kasetę, jie gali dirbti mechaniškai, biologiškai ar chemiškai, todėl yra efektyvūs. Trečiasis tipas yra kaskados įtaisai, kurie taip pat dedami už gaubto ribų, dažniausiai kabantys ant galinės ar šoninės sienos.

Paskutinis parametras yra įrenginio našumas. Pagal šią vertę vanduo bus greitai išvalomas. Vadovo tema yra 60 l talpos akvariumai, o tai reiškia, kad jų talpa neturi būti mažesnė nei 120 l / h.

Akvariumo filtrai 60 l – reitingas

„Aquael Fan Mini Plus“

Norime pristatyti „Aquael Mini Plus“ – vidinį filtrą, tinkantį montuoti akvariume su žuvimis, anemonais ar net vėžliais. Gaminys taip pat gali būti montuojamas labai sekliame vandenyje, rekomenduojamas mažiausias gylis yra 2 cm. Šiame modelyje yra apsauginis plastikinis indas, kuris sulaiko užterštumą.

Dėl specialiai sukurtos filtravimo terpės kameros neturime jaudintis dėl vandens išpylimo pašalindami gaminį. Ant perforuoto filtro ašies uždedama kempinė, dėl kurios modelis yra atsparus nešvarumams ir nereikalauja dažno valymo. Tai puikus patogumas žmonėms, neturintiems per daug laisvo laiko prižiūrėti akvariumą.

Kaip teigia vartotojai, „Aquael Mini Plus“ filtras efektyviai valo rezervuare esantį vandenį ir jį aeruoja, dėl to galime sukurti tinkamas gyvenimo sąlygas žuvims. Produktą lengva surinkti. Svarbu tai, kad mes galime savarankiškai reguliuoti vandens išleidimo kryptį iki 75 laipsnių. Šis modelis nenaudoja per daug elektros energijos.

„Aquael Mini Plus“ yra vidinis filtras, skirtas 30–60 l talpos akvariumui. Modelio matmenys: 4,4 cm x 5,3 cm x 15,1 cm. Tai produktas su juodos ir sidabrinės spalvos korpusu

Privalumai

Tinkamas dizainas:

Filtro terpės kamera yra sukurta tam, kad pašalinant iš bako vanduo iš filtro nepatektų į akvariumą.

Vandens išleidimo krypties reguliavimas:

Tokiu atveju galime sklandžiai reguliuoti vandens išleidimo kryptį (iki 75 laipsnių).

Sustabdo dideles priemaišas:

Dar didesni teršalai lieka apsauginiame filtro plastikiniame inde.

Atsparumas purvui:

Ant perforuoto gaminio kaiščio montuojama kempinė. Šio tipo sprendimas daro modelį atsparų nešvarumams, todėl jo nereikia valyti per dažnai.

Praktiškumas:

Filtras idealiai tinka montuoti akvariume su žuvimis, vėžliais ar anemonais. Rekomenduojamas mažiausias vandens gylis yra 2 cm.

Trūkumai

Per garsiai:

Žmonės, turintys akvariumą, pastatytą prie darbo stalo, lovos ar sofos, sako, kad filtras yra per garsus.

„Eheim Aquaball“

Modernus ir labai efektyvus „Eheim Aquaball“ yra rekomenduojamas akvariumo filtras, pritaikytas naudoti iki 60 litrų talpos cisternose. Įranga yra maža, todėl įmontuota viduje, o tai garantuoja didesnį efektyvumą.

Į galvą dedama pumpavimo galvutė, kuri leidžia kiekvienam iš mūsų atskirai nukreipti vandens išleidimo angą. Skysčio, tekančio per įrenginį, kiekį taip pat galime užprogramuoti mes patys. Savo ruožtu specialus difuzorius dozuoja oro srautą į vidų. Filtras pasižymi nepertraukiamu veikimu, kuris užtikrina didelį efektyvumą šalinant mechaninius ir biologinius nešvarumus. Todėl vanduo yra švarus ir skaidrus, jo kvapas neutralus. Tokia aplinka palanki žuvų vystymuisi. Šio gaminio įdėklas pagamintas iš absorbuojančios kempinės.

Paprastas valdymas ir lengvas surinkimas yra du didžiausi pateikto modelio privalumai. Tuo pačiu metu filtras turi 3 taškų tvirtinimo sistemą, kuri užtikrina aukštą stabilumą. Dėl to prietaisas visą laiką būna vienoje vietoje, o tai yra labai svarbu, nes jo slinkimas žemyn gali sukelti stresą žuvims.

„Eheim Aquaball“ akvariumo filtro galia yra 5 W. Įrangos talpa svyruoja nuo 150 iki 480 l / val. Produktas yra juodos ir žalios spalvos.

Privalumai

Vykdymas:

Dėl to, kad prietaisas pagamintas iš geros kokybės medžiagų, esame tikri, kad jis mums tarnaus ilgą laiką.

Efektyvus filtravimas:

Įranga efektyviai filtruoja vandenį, taip užtikrindama žuvims tinkamas gyvenimo sąlygas. Filtras leidžia atsikratyti biologinės taršos. Jo dėka akvariumo vanduo ilgą laiką yra švarus.

Kompaktiški matmenys:

Produktas turi kompaktiškus matmenis, todėl neužima per daug vietos. Todėl jis bus tinkamas ir mažesniems akvariumams.

Lengva reguliuoti:

Daugelis vartotojų vertina, kad prietaisą lengva naudoti. Vartotojas gali laisvai nustatyti vandens išleidimo kryptį, taip pat reguliuoti jo tekėjimą.

Trūkumai

Siurbimo taurės:

Kai kurių interneto vartotojų teigimu, įsiurbimo taurelės, naudojamos įsiurbti puodelius, laikui bėgant praranda savo savybes. Nepaisant to, jie garantuoja lengvą montavimą.

„Tetra Tec EasyCrystal“ filtravimo dėžutė 300

Jei esate mažo ar vidutinio akvariumo, kurio talpa yra iki 60 l, savininkas, raginame investuoti į „Tetra Tec EasyCrystal FilterBox 300“. Tai labai efektyvus filtras, valantis vandenį nuo visų rūšių teršalų. Produkto matmenys: 14 cm x 9 cm x 25 cm. Savo ruožtu filtravimo galia yra 300 l / h.

Prietaisas skirtas vidiniam montavimui, kuris garantuoja labai aukštą darbo efektyvumą. Įranga siūlo visus 3 filtravimo tipus, t. Y. Mechaninį, cheminį ir biologinį. Dėl to jūsų žuvys galės mėgautis krištolo skaidrumo bekvapiu vandeniu. Tai labai svarbu, nes bet koks užteršimas gali neigiamai paveikti šių gyvūnų vystymąsi. Dviguba filtro kasetė yra puikus patogumas, sumažinantis net mažiausią užterštumą. Visos atliekos lieka ant kempinės, o nemalonų kvapą neutralizuoja aktyviosios anglies kasetė.

Daugelis akvariumų savininkų nusprendė įsigyti šį produktą, nes jis yra labai efektyvus ir tylus. Dėl to miegamajame įrengtas akvariumas niekam netrukdys.

„TetraTec EasyCrystal FilterBox 300“ yra filtras, skirtas akvariumams, kurio talpa yra nuo 40 l iki 60 l. Įrangos talpa yra 300 l / h. Jo matmenys: 14 cm x 9 cm x 25 cm.

Privalumai

Aktyvioji anglis:

Filtras turi aktyvintos anglies, kuri skirta sumažinti vandens drumstumą ir neutralizuoti nemalonius kvapus. Dėl to vanduo akvariume ilgą laiką būna šviežias, todėl nereikia jo dažnai keisti.

Lengva priežiūra:

Kaip tikina gamintojas, prietaiso valymas trunka mažai laiko. Pakanka pakeisti filtrą kas 4 savaites.

Kompaktiški matmenys:

Produktas yra kompaktiškas, todėl neužima per daug vietos akvariume. Todėl galime būti tikri, kad viduje plaukiojančiose žuvyse yra pakankamai vietos.

Trūkumai

Apimtis:

Asmenys nurodo, kad eksploatuojant įranga sukelia gana aukštą triukšmą.

»Naršykite ankstesnių metų produktus

Šių produktų nebėra

Aquael aPLUS 260L

„Aquael aPLUS 260L“ modelis yra aukštos kokybės akvariumo filtras, kurio talpa yra nuo 30 iki 60 litrų. Dėl mažų matmenų įranga yra skirta vidiniam montavimui.

Tai labai gerai pagamintas produktas, kuris greitai ir kruopščiai valo vandenį nuo bet kokių priemaišų …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *