Geras masažo kilimėlis su nefrito akmenimis

Po sunkios darbo dienos niekas neatneša palengvėjimo, kaip masažas. Tačiau ne visi turi laiko ir pinigų apsilankyti SPA salonuose. Todėl, jei norite atsipalaiduoti neišleisdami per daug grynųjų pinigų, raginame perskaityti mūsų parengtą reitingą. Čia rasite prieinamų masažo kilimėlių su nefrito akmenimis. Mes pasirinkome tuos modelius, kuriuos vartotojai įvertino labai gerai. Produktas buvo pirmoje vietoje Medivon CF-2508-PK. Šis masažo kilimėlis su nefrito akmenimis bus pritaikytas ne tik namuose, bet ir keliaujant. Viskas todėl, kad prietaisą galime naudoti keliaudami automobiliu. Į komplektą įeina specialus maitinimo šaltinis, leidžiantis prijungti įrangą prie automobilio lizdo. Modelio medžiaga yra švelni odai, todėl nesukelia dirginimo. Masažo kilimėlis su nefrito akmenimis buvo antras reitinge Homedics BMSC-6000H-EU. Jame yra apie 30 masažo variantų.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

Masažo kilimėliai su nefrito akmenimis – Reitingas

Medivon CF-2508-PK

Masažo kilimėlis „Medivon CF-2508-PK“ padarys jūsų dieną malonesnę masažuodami nugarą ir įtemptus raumenis. Produktą galima lengvai montuoti ant bet kurios kėdės ar fotelio. Jei daug laiko praleidžiate kelyje, toks kilimėlis tikrai padės praleisti laiką visiškai patogiai. Šio tipo gaminius taip pat galite montuoti ant fotelio ar kėdės biure. Kilimėlis pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų.

Jis turi tris funkcijas: šildymą, masažą ir atsipalaidavimą. Produkto galvutės imituoja Shiatsu masažą. Masažo intensyvumas reiškia, kad jau po pirmos kilimėlio naudojimo dienos pastebėsime teigiamą poveikį mūsų protui ir kūnui. Toks masažas neabejotinai padės mums atsikratyti nemalonaus nugaros skausmo ar įtemptų raumenų jausmo. Papildomas apšilimo variantas pagerins masažo efektyvumą.

Šiluma atpalaiduos įtemptus raumenis, pavargusius ilgai sėdėti kėdėje arba po sunkios ir įtemptos darbo dienos. Be to, atsipalaidavimo funkcija leidžia atsipalaiduoti su kilimėlio vibracija. Klientai įvertino produktą už jo paprastą naudojimą. Daugelis žmonių yra patenkinti naudojimo patogumu ir akivaizdžiu nugaros problemų pagerėjimu.

„Medivon CF-2508-PK“ yra labai geras masažo kilimėlis su nefrito akmenimis iki 450 PLN. Prietaisas parduodamas komplekte su nuotolinio valdymo pultu ir automobilio adapteriu.

Homedics BMSC-6000H-EU

„Homedics BMSC-6000H-EU“ yra masažo kilimėlis, turintis 4 masažo volelius. Produktą galima laisvai naudoti namuose ar biure. Kilimėlį galima lengvai montuoti ant kėdės ar fotelio. Sėdynės įtaiso matmenys yra 37 x 43 cm, aukštis – 76 cm, didžiausias plotis – 42 cm.

Kilimėlis turi 3 masažo funkcijas: „Shiatsu“, riedėjimą ir vibraciją. Be to, produktas turi šildymo funkciją, kuri padidina masažo efektyvumą. Naudodami parinktį, leidžiančią įjungti „Shiatsu“ masažą kartu su vibracija ir šildymu, galime patirti 3D masažo efektą.

Tai leidžia atsikratyti nugaros ar kaklo skausmų ir puikiai atsipalaiduoti. Šildant po kurio laiko įtempti raumenys atsipalaiduos, o tai leis visiškai atsipalaiduoti ir nuraminti protą. Kilimėlyje yra nuotolinio valdymo pultas, kuris leis patogiai keisti masažo galimybes. Nuostabus prietaiso pranašumas yra galimybė įgalinti masažą tam tikroje kilimėlio dalyje. Produktas iš viso turi 12 masažo funkcijų. Produkto vartotojai džiaugėsi aukščiausia produkto kokybe. Klientai džiaugiasi lengvu nuotolinio valdymo pulto naudojimu ir masažo poveikiu.

„Homedics BMSC-6000H-EU“ masažo kilimėlis turi 37 cm x 43 cm dydžio sėdynę. Gaminio aukštis yra 76 cm, o didžiausias plotis – apie 42 cm.

Medisana MCN 88930

Masažo kilimėlis „Medisana MCN 88930 Jade Stones“ skirtas žmonėms, turintiems nugaros problemų arba dažnai skaudantiems kaklą, kaklą ar pečius. Produktas taip pat gali būti naudojamas masažui. Tokį kilimėlį labiausiai patartina naudoti, kai ilgai būnate sėdimoje padėtyje.

Tokį kilimėlį tikrai galima naudoti biure ir namuose. Produktas turi 3 masažo galimybes. Pirmasis leidžia masažuoti viršutinę nugaros dalį, antrasis – apatinę, o trečiasis – visą atlošo paviršių.

Kilimėlis turi:

* dvi galvos, naudojamos kaklui ir pečiams masažuoti,

* dvi besisukančios galvutės, leidžiančios masažuoti 3 nugaros zonas.

Be „Shiatsu“ masažo, produktas taip pat gali būti šildomas, todėl raumenys tampa mažiau įtempti ir pavargę. Galite pakeisti parinktis naudodami su produktu pateiktą nuotolinio valdymo pultą. Klientai, perkantys šį produktą, džiaugiasi naudojimo paprastumu. Pats dizainas labai džiugina akį. Vartotojai sutinka, kad tai yra geriausias masažo kilimėlis su nefrito akmenimis už gerą kainą.

Medisana MCN 88930 yra masažo kilimėlis, kurio matmenys yra maždaug 118 cm x 40 cm x 9 cm. Produktas yra juodos spalvos. Į komplektą įeina nuotolinio valdymo pultas.

Kokį masažo kilimėlį su nefrito akmenimis turėtumėte pasirinkti?

Ar ketinate įsigyti masažo kilimėlį? Šis straipsnis skirtas tokiems produktams. Masažo kilimėlis yra prietaisas, kurį galima uždėti ant beveik bet kurio fotelio ar kėdės. Daugelyje kilimėlių yra įvairių patogumų, pavyzdžiui, galimybė vibruoti kėdę, šildyti ar akmenys, švelniai masažuojantys nugarą.

Geriausi masažo kilimėliai su nefrito akmenimis rekomenduojami žmonėms, kuriems dažnai skauda nugarą dėl stuburo degeneracijos. Toks kilimėlis turėtų turėti galimybę ne tik masažuoti nefrito akmenimis, bet ir sušildyti nugarą. Be to, kai kurie produktai turi specialią parinktį, kuri leidžia masažuoti patį kaklą. Žinoma, kiekvienas gali naudoti kilimėlį. Jei kiekvieną dieną grįšite su įtemptais raumenimis ir dideliu stresu dėl darbo, šis produktas jums labai rekomenduojamas. Tiesiog padėkite kilimėlį ant kėdės ir įjunkite masažo parinktį. Po tokio masažo jūsų veide tikrai atsiras šypsena ir pamiršite stresą. Į tokį kilimėlį verta investuoti, kai daug laiko praleidžiate prie kompiuterio. Jūsų raumenys bus sušildyti ir nebebus jaučiamas erzinantis dilgčiojimas pirštuose, kojose ar kitose kūno vietose.

Kilimėliai, skirti nugaros skausmui ir įtemptiems raumenims, kurių masažas įkvėptas shiatsu masažo, yra labai populiarūs. Shiatsu masažas yra tradicinis japoniškas masažas, datuojamas VII a. Žodis Shiatsu reiškia „paspausti pirštais“. Masažas grindžiamas fizinių ir psichinių negalavimų pašalinimu, atkuriant tinkamą energijos srautą organizme. Šio masažo įkvėptas produktas yra geriausias masažo kilimėlis su nefrito akmenimis 2021 m. Prietaisas padės išspręsti tokias problemas kaip: hipertenzija, mažas kūno spaudimas, nervinė įtampa, nugaros, kaklo, pečių skausmas, celiulitas.

Toks masažo kilimėlis gali nudžiuginti visas paneles būtent todėl, kad padės sumažinti celiulitą. Juk celiulitą, be kita ko, sukelia prasta kraujotaka organizme.

Taip pat verta paminėti, kad nefrito akmenys turi savo gydomųjų savybių. Šiuo metu jų yra beveik kiekviename masažuoklyje, masažo kėdėje ar kilimėlyje.

Masažo kilimėlis su nefrito akmenimis – ar jis tikrai veikia?

Žmonės, kenčiantys nuo dažnų nugaros skausmų ar pasikartojančių infekcijų, ieško veiksmingų būdų pagerinti savo sveikatos būklę. Daugelis specialistų mano, kad masažo kilimėlis su nefrito akmenimis gali labai padėti. Ar jos veikla tikrai efektyvi? Mes tai patikrinome.

Kas yra nefrito akmenys?

Nefritas yra pusbrangis akmuo, kuris daugelį metų buvo naudojamas ligoms, susijusioms su inkstais, gydyti (išvertus iš graikų kalbos žodis nephros reiškia inkstus). Jis taip pat laikomas natūraliu infraraudonosios spinduliuotės šaltiniu. Nefrito akmenų skleidžiami spinduliai prasiskverbia į mūsų kūną (iki 6 cm gylio), išskirdami kraujotaką ir imuninę sistemą stiprinančius elementus. Infraraudonoji spinduliuotė sudaro apie 40% saulės spindulių, todėl gyvi organizmai Žemėje gali vystytis ir tinkamai veikti. Rudens ir žiemos sezono metu jo gauname ribotą kiekį. Laimei, technologijos dabar yra tokios pažangios, kad galime naudoti alternatyvius infraraudonosios spinduliuotės šaltinius. Vienas iš jų gali būti masažo kilimėlis su nefrito akmenimis, kuris, be kita ko, noriai naudojamas. atsipalaiduoti po sunkios dienos.

Ar veikia masažo kilimėlis su nefrito akmenimis?

Daugelis masažo kilimėlio su nefritu savininkų teigia, kad jo poveikį galima pastebėti labai greitai. Pasitenkinimas šio tipo produktų naudojimu taip pat gali priklausyti nuo mūsų lūkesčių ir sveikatos, tačiau verta juos išbandyti. Jau po pirmo masažo tikriausiai pajusime malonų atsipalaidavimo jausmą, kuris susijęs su raumenų įtampos mažinimu. Jei turime kilimėlį su šildymo funkcija, tada nefrito akmenys skleis daugiau infraraudonųjų spindulių (dėl kylančios temperatūros). Tai gali pagerinti kraujotaką, pagreitinti medžiagų apykaitą ir kartais net sumažinti skausmą.

Kai kurie masažo kilimėliai turi ne tik nefrito akmenis, bet ir kelias masažo programas, pavyzdžiui, „Shiatsu“. Dėl to įranga veikia efektyviau, o poveikis pastebimas greičiau.

Kam skirtas nefrito akmens kilimėlis?

Masažo kilimėlis su nefritais yra idealus pasiūlymas žmonėms, kurie negali atsikratyti varginančių nugaros skausmų, ypač juosmens ar kryžkaulio stuburo. Reguliarus šios kūno dalies masažas gali padėti …

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *