Geras maistas sterilizuotoms katėms

Ar žinojote, kad po sterilizacijos jūsų katei reikia kitokio maisto? Jis turėtų būti lengvai virškinamas, kad gyvūnas greitai nepriaugtų svorio ir vis tiek turėtų energijos žaisti. Kurį produktą pasirinkti? Atsakymą į šį klausimą rasite mūsų reitinge. Remiantis išanalizuotomis pirkėjų apžvalgomis, geriausias maistas sterilizuotoms katėms yra Sterilizuotas „Royal Canin“ 37. Galite rinktis mažesnes ir didesnes pakuotes, nuo 0,4 kg iki 10 kg. Maisto sudėtis sudaryta taip, kad gyvūnas nepriaugtų svorio, nekiltų problemų dėl šlapimo akmenų ir išlaikytų raumenų masę. Šis maistas mažų ir lengvai sukramtomų pūstų pavidalu yra tinkamas murkti nuo 1 metų amžiaus. Produktas taip pat yra labai populiarus Ypatinga priežiūra „Cat Chow Hairball Control“, parduodamas pakuotėse nuo 0,4 kg iki 15 kg. Jis susideda iš natūralių medžiagų, įskaitant. morkos ir špinatai. Maistas apsaugo nuo pūkų susidarymo ir sumažina nemalonų kvapą iš šiukšlių dėžės.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį maistą sterilizuotoms katėms pasirinkti?

Jūsų katė buvo sterilizuota ir jūs nežinote, kokį maistą jai rinktis? Gal veterinaras liepė nusipirkti duotą maistą, bet jūsų pūkuotam nepatiko? Jei į vieną iš klausimų atsakėte teigiamai, esame tikri, kad jus domins mūsų parengtas straipsnis. Jame yra trumpas vadovas, kuriame nurodome, koks yra geriausias maistas sterilizuotoms katėms.

Pirkdami maistą savo augintiniui, turime nepamiršti pasirinkti tokį maistą, kuris atitiktų mūsų katės poreikius. Rinkoje siūlomas maistas kačiukams (iki 12 mėnesių amžiaus), taip pat suaugusioms ir vyresnėms katėms. Augintinio mitybos poreikiai kinta priklausomai nuo amžiaus, todėl labai svarbu maistą pasirinkti tinkamai iki kailio amžiaus.

Ne paslaptis, kad katės po sterilizavimo linkusios priaugti svorio. Todėl svarbu užtikrinti, kad maiste nebūtų per daug riebalų, nes tai gali sukelti svorio problemų ir kitų sutrikimų. Rinkoje yra lengvų produktų, tačiau nepasikliaukite tik ant pakuotės esančiu pavadinimu – būtinai perskaitykite ingredientus ir patikrinkite gamintojo pateiktą informaciją. Jei norime patikrinti, ar mūsų katei patiks maistas, verta paprašyti pavyzdžių, pvz., Naminių gyvūnėlių parduotuvėje ar veterinare, arba nuspręsti įsigyti mažą pakuotę.

Geriausias sterilizuotų kačių maistas 2021 m. Suteikia katei reikiamą geros kilmės baltymų kiekį. Parduotuvėse galite rasti maisto, kuriame yra vištienos, žuvies ar žvėrienos. Koks produktas bus naudingas mūsų augintiniui, daugiausia priklauso nuo jo pageidavimų. Nepamirškite pasirinkti maisto, kuriame gausu vitaminų ir mineralų, nes jie palaiko tinkamą kūno funkcionavimą. Maiste neturėtų būti dirbtinių dažiklių ar kitų priedų, kurie galėtų pakenkti mūsų augintinio sveikatai.

Jūs jau žinote, ką reikia atsiminti apsiperkant, ir žinote, ko reikia jūsų katei. Turėdami šias žinias, tikrai išsirinksite geros kokybės maistą. Kad būtų lengviau apsipirkti, mes parengėme trumpą vartotojų rekomenduojamą maistą sterilizuotoms katėms.

Maistas sterilizuotoms katėms – reitingas

Sterilizuotas „Royal Canin“ 37

„Royal Canin Sterilized 37“ – maistas, skirtas katėms nuo 1 iki 7 metų. Produktas yra įvairių dydžių pakuotėse – jei norite patikrinti, ar jūsų augintinis mėgsta maistą, galite nuspręsti įsigyti 400 g maisto.

Kompozicijoje, be kitų paukštienos, kuri suteikia mūsų augintiniui energijos ir leidžia tinkamai vystytis. Maiste taip pat yra daug vitaminų ir mineralų. Riebalų kiekis yra ribotas, todėl neturime jaudintis, kad mūsų katė turės problemų dėl antsvorio. Traškučiai nėra dideli, todėl jūsų augintiniui neturėtų kilti problemų juos valgyti.

Žmonės, nusipirkę „Royal Canin Sterilized 37“, yra patenkinti savo sprendimu. Dauguma internete paskelbtų vartotojų nuomonių yra teigiami. Vartotojai vertina šį produktą dėl maistinių medžiagų kiekio. Jie patvirtina, kad maistas katėms yra puikus skonis.

„Royal Canin Sterilized 37“ parduodamas šiose pakuotėse: 0,4 kg, 2 kg, 4 kg ir 10 kg. Baltymų sudėtis yra 37%, aliejų ir žalių riebalų – 12%, o pelenų – 8,1%.

Privalumai

Maži traškučiai:

Maistas yra mažų traškučių pavidalu, todėl katėms, ypač vyresnėms, neturėtų kilti problemų juos kramtyti.

Sandari pakuotė:

Nėra rizikos, kad pakuotės turinys sušlaps. To veiksmingai užkirsti kelią virvelių uždarymas.

Palengvina teisingo svorio išlaikymą:

Po kastracijos katės dažnai priauga svorio. Duodant jiems šį maistą, jį galima slopinti, produktas turi gerai subalansuotą sudėtį.

Apsaugo nuo šlapimo akmenų susidarymo:

Maistas apsaugo nuo šlapimo akmenų susidarymo. Didelis mineralų kiekis reguliuoja inkstų ir šlapimo takų darbą.

LIP baltymų pridėjimas:

Maistas buvo praturtintas balta LIP, kuri padeda išlaikyti raumenų masę, be to, stiprina žarnyno florą ir stimuliuoja virškinimo procesus.

Trūkumai

Ne kiekvienai katei tai patinka:

Pradžioje verta nusipirkti nedidelę maisto pakuotę, nes gali pasirodyti, kad mūsų augintiniui nepatiks jo skonis.

Ypatinga priežiūra „Cat Chow Hairball Control“

Jei namuose turite suaugusią katę ir nežinote, kokį maistą rinktis, tikrai jus domins speciali „Cat Chow Hairball Control“ priežiūra. Tai produktas, kuris bus tinkamas ne tik augintiniams po sterilizavimo, bet ir naminių gyvūnėlių, turinčių plaukų kamuoliukų problemą (iškraipymas).

Maisto galima įsigyti didelėje 15 kg pakuotėje, tačiau galite nusipirkti ir mažesnę porciją (400 g). Dėl to galime patikrinti, ar mūsų katė mėgsta produktą, ir apsisaugoti nuo situacijos, kai būsime priversti išmesti maistą, nes mūsų augintinis nenorės jo valgyti. Kompozicijoje yra prebiotikų, palaikančių žarnyno mikroflorą. Maiste taip pat yra didelis kiekis baltymų vištienos mėsos pavidalu.

Didelė vartotojų grupė mano, kad „Cat Chow Hairball Control Special Care“ yra rekomenduojamas pašaras. Tai ypač maistinga ir skanu katėms. Produkte nėra konservantų ar dirbtinių dažiklių, todėl jį naudoti yra visiškai saugu.

„Cat Chow Hairball Control Special Care“ yra geras maistas sterilizuotoms katėms iki 150 PLN. Jis tiekiamas šiose pakuotėse: 0,4 kg, 1,5 kg, 4,5 kg, 9 kg ir 15 kg.

Privalumai

Neleidžia susidaryti pūkams:

Kasdien maitinant naminių gyvūnėlių ėdalu, žymiai sumažėja pūkelių susidarymo rizika jo virškinimo sistemoje. Be to, maistas stiprina murkimo žarnyno florą.

Natūralūs ingredientai:

Analizuodami produkto sudėtį pastebime, kad jame vyrauja natūralios medžiagos: špinatai, petražolės, morkos ir žirniai. Pašarai taip pat buvo praturtinti rapsų ir cikorijų priedais.

Sumažina nemalonius kraiko dėžės kvapus:

Praėjus kelioms savaitėms po to, kai pristatėme naują maistą, galime pastebėti, kad nemalonūs kvapai iš šiukšlių dėžės nėra tokie intensyvūs. Tam įtakos turi runkelių minkštimas savo sudėtyje.

Palaiko natūralų imunitetą:

Maistas yra vitamino E šaltinis, stiprinantis natūralų katės imunitetą.

Trūkumai

Jūs turite ją pristatyti palaipsniui:

Kad gyvūnas greitai neatbaidytų nuo naujo maisto vartojimo, jis turėtų būti palaipsniui įtrauktas į racioną. Pirma, jis turėtų būti sumaišytas su maistu, kurį iki šiol davėme jūsų augintiniui.

Sterilizuota ėriena „Carnilove“ ir šernas

Mūsų sąraše buvo sterilizuota ėriena ir šernas „Carnilove“. Šis maistas skirtas suaugusioms katėms po sterilizacijos. Parduotuvėje produktą galima įsigyti 6 kg pakuotėje. Kaip tikina vartotojai, maistas nėra oras – jis ilgą laiką išlaiko gyvūnams patrauklų kvapą, kuris skatina juos valgyti.

Maiste nėra grūdų ar bulvių. Baltymų šaltinis yra avies mėsa, kurioje gausu geležies ir riebalų. Be to, maiste yra elnienos, kuri padeda palaikyti gerą būklę ir veiksmingai apsaugo nuo cholesterolio kiekio padidėjimo kraujyje. Produkte nėra dažiklių ar dirbtinių priedų, todėl jo naudojimas mūsų katei yra visiškai saugus.

Vartotojai patvirtina, kad sterilizuotas „Carnilove Lamb & Wild Boar Sterilized“ yra sterilizuotų kačių maistas už gerą kainą. Sistemingas jo vartojimas pagerina ne tik kailinių savijautą, bet ir katės plaukų išvaizdą. Produktas yra nepakeičiamas vitaminų ir mineralų šaltinis.

Sterilizuotas „Carnilove Lamb & Wild Boar“ yra 6 kg pakuotėje. Kompozicijoje yra 39% baltymų, 14% riebalų ir 7,8% žalių pelenų.

Privalumai

Be konservantų:

Maiste nėra jokių medžiagų, kurios galėtų neigiamai paveikti katės sveikatą ar savijautą. Mes kalbame apie konservantus, chemikalus ir dirbtinius priedus. Tai hipoalergiškas maistas, be bulvių ir grūdų.

Vitaminų ir antioksidantų šaltinis:

Kasdien maitinant naminių gyvūnėlių ėdalu, galima papildyti vitaminų, antioksidantų ir kitų maistinių medžiagų poreikį. Tai parodė sterilizuotų kačių maisto bandymas.

Tvirta pakuotė:

Pirkėjams patiko pakuotė, nes ji yra sandariai uždaryta ir atspari plyšimui

Trūkumai

Jis turi intensyvų kvapą:

Pagrindinės produkto sudedamosios dalys yra: ėriena ir šernas (tai lengvai virškinamų baltymų šaltinis). Dėl to maistas turi labai intensyvų aromatą. Kai kurių vartotojų nuomone, tai nėra malonu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *