Kategorijos
Uncategorized

Centrinis dulkių siurblys. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Centrinio dulkių siurblio pirkimas yra didelės išlaidos. Nenuostabu, kad kai ruošiamės pirkti tokią įrangą, susimąstome, koks yra geriausias centrinis dulkių siurblys 2021 m. Šiais metais tokį įrenginį įsigijusių vartotojų teigimu, geriausia įranga yra „Beam Alliance 700TCE“. Jo galia yra 1750 W, o triukšmas skleidžia 68 dB. Jame yra 15 litrų talpos antibakterinis bakas. Taip pat yra savaime išsivalantis filtras ir antivibracinė tvirtinimo sistema. Visuma yra 108 cm aukščio ir 38 cm skersmens. Kartu su pačiu dulkių siurbliu rasite 9 metrų ilgio įsiurbimo žarną su pakaba, teleskopinį vamzdelį, universalų šepetį ir „3in1“ šepetį. Komplekte esančioje žarnoje yra įmontuotas jungiklis ir sistema, informuojanti apie pilną atliekų konteinerį. Tačiau jei šis modelis jums netinka, rekomenduojame patikrinti modelį Spindulys SC 385 Platinumkurio galia 1750 W. Tai antras pagal populiarumą centrinis dulkių siurblys.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį centrinį dulkių siurblį pirkti?

Pirkinių vadovas

Centrinės vakuuminės sistemos yra vis populiaresni sprendimai, naudojami naujuose pastatuose. Jau statybų stadijoje sienose montuojami įsiurbimo vamzdžiai. Šiame vadove daugiausia dėmesio skirsime tokio įrenginio įsigijimui. Mes jums pasakysime kokį centrinį dulkių siurblį pasirinktibūti be rūpesčių, efektyvus ir lengvai naudojamas.

Kodėl verta?

Centrinis dulkių siurblys namo sienose sumontuotas jau statybų etape. Tai yra vamzdžių ir specialių išėjimų sistema, prie kurios mes prijungiame vamzdį. Šis sprendimas užtikrina efektyvų ir lengvą viso namo valymą, nereikia judinti prietaiso. Triukšmo nėra tiek daug, ir ši įranga turi visas savybes, kurias turėtų turėti geras dulkių siurblys. Tai nemaža investicija. Tačiau atminkite, kad tai sprendimas, kuris jums tarnaus daugelį metų. Be to, toks įrenginys yra labai efektyvus ir palyginti taupantis energiją.

Svarbu tai, kad jis draugiškas ir mums, ir likusiam namų ūkiui. Jei kenčiate nuo alergijos ar jūsų artimieji turi šią problemą – šis sprendimas tikrai pagerins jų savijautą. Prietaisas kruopščiai pašalina bakterijas ir erkes. Tačiau nepamirškite, kad sprendimas pasirinkti tokią sistemą turi būti priimtas namo statybos etape, o atskirų elementų surinkimas turi būti įtrauktas į statybos planą.

Centrinės vakuuminės sistemos komponentai

Toks įtaisas yra gana sudėtingas, jis susideda iš daugybės elementų, kurie turi būti surinkti teisinga tvarka. Ar norite būti tikri, kad nusprendėte dėl geros įrangos ir montavimo įmonė jūsų neapgaus? Tokiu atveju verta žinoti, kaip atrodo sistema. Čia yra pagrindiniai jo elementai:

Sienose paslėpti įsiurbimo vamzdžiai montuojami prieš klojant elektros, vandens ir kanalizacijos sistemas. Šis elementas yra maždaug 55 mm skersmens ir pagamintas iš plastiko. Vamzdžiai sujungiami klijais. Svarbu, kad tai būtų specialūs klijai, skirti tokio tipo darbams. Visos klaidos diegimo metu jums kainuos daug.

Siurbimo lizdai yra dar vienas dizaino elementas. Jie įrengiami tokiose vietose, kad būtų užtikrintas darbo patogumas. Dauguma žmonių pasirenka kištukinius lizdus kiekviename kambaryje ir koridoriuje.

Centrinis blokas yra dar vienas svarbus centrinio dulkių siurblio komponentas. Jis sumontuotas pačiame gale, baigus apdailos darbus. Centrinis blokas sukuria neigiamą slėgį ir garantuoja oro srautą įrenginyje – tai visos sistemos širdis. Puikiai išvalo paimtą orą ir pučia jį už namo. Šis elementas yra prijungtas prie elektros. Geriausia jį montuoti garaže, rūsyje ar pagalbinėje patalpoje. Tai ne tik variklis, bet ir purvo bakas, todėl turite nepamiršti jį sumontuoti tokioje vietoje, kur galite lengvai prieiti.

Priedai yra paskutinė visos sistemos dalis, tačiau ne mažiau svarbūs – jie leidžia mums išvalyti interjerą. Rinkinyje turi būti išorinis vamzdis – kuo ilgesnis, tuo daugiau paviršių galime valyti, nereikėdami jo perjungti iš vieno lizdo. Kad įranga būtų kuo funkcionalesnė, joje turėtų būti siurbiamieji puodeliai, šepečiai ir turbo šepečiai. Taip pat bus naudingi vandens ar pelenų separatoriai ir automatinis samtelis.

Jūs jau žinote, kaip atrodo tokia sistema, dabar jums bus lengviau pasirinkti tarp skirtingų pasiūlymų.

Kuris centrinis vakuumas yra geriausias – cikloninis ar su maišeliu?

Pirmiausia reikia pasirinkti surinktų teršalų filtravimo metodą. Galite pasirinkti cikloninį arba maišelio metodą. Kuo jie skiriasi?

Dulkių siurblys su cikloniniu separatoriumi, naudojant išcentrinę jėgą, atskiria dulkes nuo oro. Todėl į šiukšliadėžę patenka dulkių, o į kambarius pučiamas švarus oras. Kita vertus, antrojo tipo atveju, išjungus įrangą, maišas patenka į šiukšliadėžę ir valomas nuo dulkių. Tai pigesnis metodas, bet mažiau efektyvus, nes dažniausiai patenka tik didelės šiukšlės ir dulkės, o likusi dalis grįžta į kambarių interjerą.

Dulkių siurblio dizainas

Prietaiso dizainas gali būti kompaktiškas arba padalytas – kitaip suskaidytas. Šie padalyti modeliai turi variklį ir filtrus, o dulkių konteineris laikomas atskirai. Juose dažnai yra plaukų filtras ir didelė cikloninė kamera. Tai padidina jų efektyvumą. Kompaktiški prietaisai užima mažiau vietos, yra pigesni, bet ne tokie efektyvūs.

Variklis

Populiariausi variklių modeliai yra: pravažiavimas ir apėjimas. Pirmieji aušinami oru, pritrauktu iš išorės, o antrieji veikia pagal principą, kad užterštas oras yra atskiriamas nuo variklio aušinimo oro. Kuris modelis yra geresnis? Manoma, kad aplinkkelio įranga duoda geresnius rezultatus, tačiau, deja, yra garsesnė nei praėjimo įranga. Čia nepamirškite, kad variklis sumontuotas pagalbinėje patalpoje, todėl skleidžiamas triukšmas jūsų neveikia tiek, kiek tradicinių dulkių siurblių atveju.

Montavimo ilgis

Kiekvienas namas yra skirtingas, todėl standartinio montavimo ilgio nėra. Daug kas priklauso ir nuo to, ar pasirinkome maišelį, ar cikloninį dulkių siurblį. Centrinis blokas ir jo darbo efektyvumas taip pat turi didelę reikšmę. Todėl rinkdamiesi centrinio dulkių siurblio modelį patikrinkite maksimalų pagrindinio laido ilgį. Taigi ne tik vamzdžiai, bet ir alkūnės ar trikampiai, kurie sudaro visą instaliaciją. Turite pasikonsultuoti su šiuo parametru su specialistu. Galite nusipirkti patys, tačiau geriausia, jei skaičiavimą atliktų patyręs žmogus. Kodėl? Jei instaliacija bus per ilga, centrinis blokas negalės susidoroti su siurbimu, todėl jo efektyvumas žymiai sumažės.

Variklio galia ir siurbimo galia

Variklio, ty centrinio bloko, galia gali būti nuo 1300 iki 2400 W. Atminkite, kad kuo didesnė galia, tuo didesnė siurbimo galia. Kita vertus, siurbimo galia išreiškiama „AirWats“ ir gali būti nuo 400 iki 900. Čia didesnė galia taip pat turi įtakos efektyvumui. Jūs taip pat turite žinoti, kad siurbimo galia yra glaudžiai susijusi su variklio galia.

Didžiausias neigiamas slėgis ir oro srautas

Siurbimo vakuumas yra dar vienas įrenginys, kurį būtina patikrinti, nes jis turi įtakos oro valymo efektyvumui. Kuo žemesnis vakuumo lygis, tuo daugiau teršalų grįžta į patalpą. Tai gali būti 250–400 mBar. Kita vertus, oro srautas gali svyruoti nuo 250 iki 390 m3 / h. Kuo didesnis vakuumas ir oro srautas, tuo geresnis našumas.

Maksimalus valymo plotas

Kitas labai svarbus parametras yra maksimalus valymo plotas. Dideli, labai galingi dulkių siurbliai, kurie taip pat yra pats brangiausias variantas, galės išvalyti iki 1500 m2. Taigi, jei ieškote įrangos komercinėms patalpoms, tikrai turėtumėte pasidomėti tokiais modeliais. Kita vertus, daugumai iš mūsų reikia mažesnės įrangos maždaug 150 m2 ploto siurbimui. Todėl tokie modeliai dažniausiai naudojami gyvenamuosiuose namuose.

Triukšmo lygis

Tokios įrangos triukšmo lygis yra daug mažesnis nei tradicinių dulkių siurblių. Taip yra dėl to, kad pats variklis nėra pastatytas už 5 metrų nuo mūsų, dažniausiai pagalbinėje patalpoje. Vien tik su centriniu vienetu tai yra apie 60 decibelų.

Centriniai dulkių siurbliai geromis kainomis

Ieškote milžiniškų santaupų ir norite įsigyti pigiausią įrangą? Tai nėra sprendimas jums. Geras, tvirtas centrinis dulkių siurblys, deja, kainuoja daug. Jei norite būti tikri, kad investuojate į patikimą įrenginį – patikrinkite variklio tarnavimo laiką gamintojo garantijoje. Kuo jis ilgesnis, tuo modelis yra geresnis.

Geriausi centriniai dulkių siurbliai 2021 m

Centriniai dulkių siurbliai tampa vis dažnesni mūsų gyvenime. Kiekviename individualiame name turėtų būti po vieną, kad būtų lengviau valyti. Šie gaminiai taip pat tampa vis prieinamesni ir dauguma iš mūsų gali sau leisti tokią įrangą. Kviečiame perskaityti mūsų reitingą, kad pasirinktumėte gerą ir pigų, jūsų poreikiams tinkamą centrinį dulkių siurblį.

Mūsų rekomendacijos

„Beam Alliance 700TCE“

1. Šviesos aljansas 700TCECentrinių dulkių siurblių reitingą pradėsime nuo brangiausio mūsų reitinge. Tai „Beam Alliance 700TCE“ modelis. Šis prietaisas skirtas namams, kurių įrengimas yra ne didesnis kaip 50 metrų ir ne daugiau kaip 9 lizdai.

Dulkių siurblio galia yra 1750 W, o triukšmo lygis yra 68 dB, o matmenys yra: aukštis 108 cm ir skersmuo 38 cm. Čia randame 15 litrų talpos antibakterinį baką, savaime išsivalantį filtrą ir antivibracinę tvirtinimo sistemą, taip pat įsiurbimo lizdą korpuse.

Kita vertus, prie prietaiso pridedamame valymo rinkinyje yra 9 metrų ilgio įsiurbimo žarna su jungikliu rankenoje ir siurbimo jėgos reguliavimu, taip pat sistema, informuojanti apie poreikį ištuštinti baką. Komplekte taip pat yra: universalus šepetys, 3 iš 1 šepetys ir adapteris …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *