Best Geriausias pėsčiųjų dviratis – I reitingo apžvalgos 2021 m. Rugsėjo mėn

Žygio dviratis – pirkinių vadovas, reitingas ir testas

Ieškote žygio dviračio? Jei taip, atėjote į reikiamą vietą. Sąraše pristatome geriausius žygio dviračius, dviračius, kurie užtikrina komfortą ilgalaikiams važiavimams už miesto ribų. Moterims rekomenduojamas modelis „Kross Trans 3.0“. Jis turi didelius 28 colių ratus, kurie leidžia pasiekti didelį greitį. Rėmas pagamintas iš aliuminio, todėl yra atsparus deformacijai. Dviratis turi amortizatorių, kuris efektyviai sugeria vibracijas ir smūgius, o tai leidžia patogiai vairuoti ir neasfaltuotą, nelygų paviršių. Savo ruožtu vyrams turėtų patikti dviratis Merida Freeway 9700 Disc 28 dviratiskuris puikiai tinka važiuojant nelygiu reljefu ir važiuojant mieste. Šis modelis yra gana lengvas ir manevringas, taip pat tvirtas. Ypač verta paminėti patogų, geros formos balną.

15 geriausių trekingo dviračių. Nuomonės 2021 m

Perskaitykite mūsų žygio dviračių reitingą, jei jus domina, kurie modeliai laikomi geriausiais rinkoje.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

Moteriškas pėsčiųjų dviratis

1. Kross Trans 3.0 moteriškas 28 pėsčiųjų dviratis

Moteriškas pėsčiųjų dviratis „Kross Trans 3.0“ patiks kiekvienai moteriai, nes yra dailus ir patrauklaus dizaino. Transporto priemonė gali būti naudojama įvairiais maršrutais, tiek važiuojant miške, tiek mieste. Modelis turi 21 pavarą, kurias galima lengvai pakeisti važiuojant gana sunkiais ir sudėtingais maršrutais. Važiuoti nelygiu paviršiumi nėra nemalonu, nes dviratis turi amortizatorių, kuris gerai sumažina vibraciją. Modelis naudoja Velo VL-6273 balną, kuris yra labai patogus.

Galite pasirinkti lako spalvą, kuri yra dažytas rėmas: balta, ruda arba juoda su įvairiais priedais. Rėmas pagamintas iš aliuminio, jis yra labai lengvas ir tuo pačiu parodo didelį atsparumą pažeidimams ir apkrovai. V stabdžių stabdžiai leidžia greitai ir efektyviai sustabdyti automobilį. Ratai yra 28 colių skersmens, todėl yra gana dideli ir leidžia išvystyti gana didelį greitį. Dviratis turi reguliuojamą vairą, todėl galite jį pritaikyti prie savo ūgio ir važiavimo stiliaus.

Transporto priemonė sveria mažiau nei 17 kg, o kaip parodė žygio dviračiu bandymas, ji yra gerai subalansuota, todėl ją lengviau valdyti. Nešioti turėtų būti lengva, o tai naudinga, kai susiduriate su upeliu ar sunkiomis uolienomis. Vartotojai vertina šį 28 colių žygio dviratį už jo patogumą ir lengvą valdymą nelygiu maršrutu.

Vyrų žygio dviratis

2. Merida Freeway 9700 Disc 28 dviratis

„Merida Freeway 9700 Disc 28“ yra vyriškas pėsčiųjų dviratis, leidžiantis leistis į ilgas keliones, ilgas keliones, taip pat kasdien važinėti į darbą ar mokyklą. „Merida“ prekės ženklas yra vienas iš labiausiai atpažįstamų dviračių ženklų pasaulyje. Vokietijos gamintojas savo tyrimų ir įgyvendinimo centre toliau tobulina pažangią rėmo struktūrą, gerindamas jo standumą ir vairuotojo komfortą. Daugelis transporto priemonės komponentų yra pagaminti iš „Shimano“ komponentų.

Taigi „Freeway 9700 Disc 28“ vyrų žygio dviratis turi 30 pavarų, valdomų „Shimano DEORE T6000“ pavarų perjungiklių, ir 10 greičių kasetę, kurią taip pat valdo „Shimano“. Stebulės pagamintos iš „Shimano“ prekės ženklų, „dinamo“ priekyje ir gale yra „Shimano FHM525 QR“, priekiniai ir galiniai perjungikliai yra „DEORE SL-M6000“, o priekiniai ir galiniai-„Shimano hydr.disc AM 396“.

Dviratis turi 28 colių ratus su dvigubų sienelių ratlankiais. Dviračio svoris yra 18 kg, o atsižvelgiant į tai, kad jame yra stovas, sparnai, grandinės apsauga ir kiti elementai, tai nėra daug.

Žygio dviratis „Kross“

3. Turistinis dviratis „Kross Trans 4.0“

Žmones, planuojančius važiuoti už miesto ribų, gali sudominti „Kross Trans 4.0“ modelis, tinkantis važiuoti sunkiomis sąlygomis. Automobilis yra patvarus, todėl be baimės galite važiuoti nelygiu paviršiumi. Žygio dviratis „Kross“ turi 24 pavaras („Shimano“ priekiniai ir galiniai pavarų perjungikliai), todėl galite važiuoti įvairiomis vietovėmis ir lengvai įkopti į aukštesnes kalvas.

Rėmas pagamintas iš aliuminio, todėl jis gali būti šiek tiek lengvesnis. Transporto priemonė sveria 17,2 kg, todėl greitas perkėlimas, pvz., Per srautą, neturėtų būti varginantis. Šis vyrų žygio dviratis turi lengvus aliuminio stiebus ir balnus. Pirkėjai teigia, kad transporto priemonė yra ilgaamžė, todėl ją gali vairuoti šiek tiek sunkesni žmonės.

Modelis naudoja SR Suntour M3010 šakę, kurios atstumas yra 5 cm, todėl tinka važiuoti nelygiu paviršiumi. Priekyje ir gale naudojami V formos stabdžiai, kurie greitai reaguoja, todėl vairuodami galite stabdyti be jokių problemų. Vairas pagamintas iš plieno ir yra 61 cm pločio. Rato skersmuo yra 28 coliai, o padangos – 1,6 colio storio. Selle Royal Lookin Classic Moderate Royalgel balnas yra pripildytas geliu, kuris gerai sugeria vibracijas. Sėdynė yra atspari vandeniui, stebulės taip pat yra labai sandarios, todėl dviratį galima naudoti lietingu oru.

Žygio dviratis Romet

4. Klasikinis pėsčiųjų dviratis Romet Gazela 1

„Romet Gazela 1“ yra dviratis, tinkantis moterims, įsk. dėl nuleistos rėmo konstrukcijos. Šio sprendimo dėka lengviau išlipti ir nulipti nuo dviračio, be to, galima patogiai važiuoti besisukančiomis suknelėmis. Modelis buvo aprūpintas sparneliais, stovu, apšvietimu ir grandinės apsauga.

Rėmas pagamintas iš aliuminio, todėl dviratis yra lengvas ir patvarus. Jis sveria apie 17 kg. Dviratis puikiai tinka tiek važiuojant mieste, tiek sunkesnėmis sąlygomis, pavyzdžiui, neasfaltuotais takais. Platus pavarų santykis leidžia, be kita ko lengvam įkopimui į kalną.

Ką vartotojai mano apie dviratį? Pasak jų, tai labai solidus ir estetiškas modelis, skatinantis dažnai važinėti. Jame yra patikimi stabdžiai, platus balnas ir patvarūs pedalai, kurie neleidžia jūsų kojoms slysti. Dėl apšvietimo galime saugiai judėti dviračiu ir sutemus.

Žygio dviratis Merida

5. Merida Freeway 9300 Disc Man Semimatt Trekking dviratis

„Merida Freeway 9300 Disc Man Semimatt“ yra žygio dviratis su aliuminio rėmu, kurio geometrija leidžia patogiai įveikti ilgus atstumus ir užtikrina greitą, ekonomišką važiavimą. Tai geras pasiūlymas dviratininkams, norintiems nuspręsti, kokį žygio dviratį iki 3000 zlotų pirkti. Pateiktas modelis turi XS rėmo dydį, tačiau gamintojas siūlo kitus variantus. Įveikiant maršrutą dviratis buvo aprūpintas daugybe patogumų, įskaitant priekinį amortizatorių „SR Suntour NEX“ ir pakabos sėdynės stulpą.

Kelionės patogumui įtakos turi ergonomiškos formos vairas ir patogus balnelis. Tai, kad „Merida“ žygio dviratis neturi reikšmės komfortui aprūpintos plačiomis CST padangomis, kurios savo ruožtu buvo su įdėklu nuo dūrio. Gamintojas vartotojui taip pat pateikė bagažo lentyną, pritaikytą gabenti dėklus, sparnus ir grandinės dangtį.

Mes taip pat turime atramą ir apšvietimą su dinamo. Kelionės saugumui įtakos turi „Shimano AMT200“ hidrauliniai diskiniai stabdžiai ir „Shimano“ 3 x 9. Pavaros. Žmonės, kurie naudojasi aprašytu dviračiu, mano, kad jis atitinka visureigių keliamus reikalavimus, yra patogus ir gerai įrengtas.

Koks pėsčiųjų dviratis iki 1500

6. Žygio dviratis Kross Trans 1.0 SR

Svarstant, ką pirkti žygio dviratį iki 1500, verta atkreipti dėmesį į žygio dviratį „Kross Trans 1.0 SR“. Tai universalus modelis su žemu rėmu ir yra tiek moterų, tiek vyrų versijose. Be to, dėl stovo ir sparnų dviratis yra tinkamas kelionėms ir kasdieniniam važinėjimui. Dviračio dizainas leidžia važiuoti vertikaliai.

Abiejuose ratuose sumontuoti „V“ stabdžiai, užtikrinantys efektyvų stabdymą. „Sunrace RDM41“ galinis pavarų perjungiklis ir „Sunrace FDM300“ priekinis pavarų perjungėjas yra atsakingi už platų pavarų asortimentą. Iš viso jie palaiko 21 pavarą. Dviračio rėmas pagamintas iš lengvo aliuminio, o stiebai ir balneliai taip pat pagaminti iš aliuminio. Dėl šių elementų įrangos svoris buvo 17,3 kg.

Rėmas buvo nudažytas milteliniu būdu, todėl jis atsparus daugeliui mechaninių pažeidimų. Dviratininkai, naudojantys šį modelį kelionėms, giria „Hi-Strength“ nešiojimo stovo technologiją, nes tai leidžia gabenti tikrai sunkų bagažą.

Koks žygio dviratis iki 2000 m

7. Merida Crossway 15-D Cross dviratis 28

„Merida Crossway 15-D“ yra vyriškas dviratis, pasižymintis dideliu patvarumu, todėl tai yra investicija keleriems metams, nes net ir intensyviai naudojant, dviratis demonstruoja didelį patikimumą. Modelis gali būti naudojamas tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Balnelis „Merida Cross Sport DDK-5103/2380“ yra gana siauras ir jo aukštis reguliuojamas. Automobilio ratų skersmuo yra 28 coliai, todėl jis idealiai tinka važiuoti sunkiomis vietovėmis ir klimato sąlygomis.

Jei jums įdomu, kuris pėsčiųjų dviratis iki 2 000 PLN pateisins jūsų lūkesčius, žinokite, kad aprašyto modelio naudotojai patvirtina jo didelę vertę. Daugelis pirkėjų pažymėjo, kad transporto priemonė yra stabili ir, svarbiausia, labai patogi. Vairas yra 66 cm pločio ir padengtas palyginti minkšta medžiaga, todėl rankos yra patogios. Stiebo aukštis reguliuojamas, o tai padidina vairavimo patogumą. Dviratis sveria 14,5 kg.

Modelis naudoja SR Suntour NEX šakutę; Ritė, kurios smūgis yra 6,3 cm, dėl to jūs gaunate gana gerą smūgio absorbciją važiuodami, pavyzdžiui, mišku. Automobilis buvo aprūpintas …

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *