Best Geriausia žvejybos ritė – reitingas ir nuomonės 2021 m. Spalio mėn

Žvejybos ritė – pirkimo vadovas, reitingas ir testas

„Okuma Ceymar XT CXT-35FD“ yra viena iš lengviausių rinkoje esančių ritinių. Štai kodėl jis labai dažnai laikomas vienu patogiausių tokio tipo prietaisų. Žmonės, nusipirkę pristatytą produktą, juo naudotis yra labai lengvi ir patogūs. Tai daugiausia lemia gerai profiliuota rankena, pagaminta iš aliuminio ir padengta EVA putomis. Net ir staigių trūkčiojimų metu lengva pasukti rankeną į abi puses. Daugelis žmonių taip pat mini mažus įrangos matmenis. Štai kodėl jo montavimas ant meškerės nėra problema, o meškerės perkėlimas, kai ritė jau yra ant jo sumontuota, žvejybos nepatiria. Antrasis įrenginys, kuris turėtų jus sudominti Ritė Okuma 8K FD 5 + 1BB 57 739. Pateiktas modelis turi pavarų santykį 4,7: 1 ir 5 + 1 rutulinius guolius, pagamintus iš nerūdijančio plieno. Daugiau informacijos rasite kitoje straipsnio dalyje, kur taip pat galite rasti kitų tokio tipo įrenginių aprašymų.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

10 geriausių ritinių. Nuomonės 2021 m

Mėgstantys meškeriotojai puikiai žino gerų žvejybos įrankių svarbą. Jei neturite tinkamos meškerės, jūsų kelionė gali būti nesėkminga. Vienas iš pagrindinių strypo elementų yra ritės. Tai paprastas elementas, tačiau jo pasirinkimas nėra pats lengviausias, juolab kad rinkoje yra daug viliojančių produktų. Kad jums būtų lengviau nusipirkti tinkamą modelį, mes paruošėme rritės anking.

Verpimo ritė

1. „Okuma Ceymar Xt CXT-35FD Fly Reel“

„Okuma Ceymar XT CXT-35FD“ yra besisukanti ritė, kuri patiks bet kuriam žuvies gaudytojui. Pradžioje turime pažymėti, kad šios įrangos svoris yra tik 269 g.Tai vienas lengviausių rinkoje esančių modelių. Dėl to jis neapkrauna meškerės, o žvejyba su jo pagalba yra malonumas.

Šios ritės ritės talpa yra 195 m / 0,25 mm. Didelis guolių skaičius (8) reiškia, kad jūsų žvejyba bus sklandi. Variklis yra viena iš svarbiausių įrangos dalių. Jis pagamintas iš aliuminio, padengto EVA putomis. Todėl valdyti ritę patogu. Gerai pagamintas stabdys yra labai stiprus ir taip pat leidžia lėtai nusileisti linijai metimo metu.

Ritė yra labai maža, todėl lengvai valdoma, be to, prie jos galime pritvirtinti daug šiuolaikinių meškerių. Įrangos korpusas pagamintas iš grafito. Epilepsinė pavara užtikrina pavarų santykį 5: 1. Žmonėms, turintiems ritę, patinka jos svoris ir maži matmenys. Klientų nuomonės sako, kad tai gera ir pigi ritė.

„Okuma Ceymar XT CXT-35FD“ yra 195 m / 0,25 mm ritės dydžio ritė. Pavarų santykis yra 5: 1.

Privalumai

Svarstyklės: Pateikta ritė yra labai lengva. Jo svoris yra tik 269 g.Tai reiškia, kad žvejojant rankos greitai nepavargs, o visas procesas bus lengvesnis.

Matmenys: Įranga yra maža. Štai kodėl jis netrukdo žvejoti ir gali būti sumontuotas daugybe šiuolaikinių meškerių.

Alkūninis: Rankena yra geros formos. Be to, jis pagamintas iš aliuminio su EVA putomis. Stipriai sukant alkūnė neskauda rankos.

Guoliai: Sklandų ritės veikimą užtikrina geros kokybės guoliai – 7 rutuliniai guoliai ir vienas traukos guolis.

Paslauga: Ši įranga rekomenduojama tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Ritė veikia sklandžiai ir lengvai valdoma.

Defektai

Žvejyba: Kai kurių vartotojų teigimu, pateikta įranga netinka labai didelėms žuvims gaudyti. Tam ji yra per prastai sukonstruota.

„Okuma“ žvejybos ritė

2. „Okuma 8K FD 5 + 1BB 57739“ ritė

„Okuma 8K FD 5 + 1BB 57739“ ritė turi 550 metrų 0,35 mm storio liniją ant aliuminio ritės, tačiau taip pat pritaikyta montuoti ilgą metimo ritę, kurios storis didesnis. Taigi tai taip pat yra ilgametė ritė. Be to, 5 + 1 guolių sistema, aprūpinta rutuliniais guoliais iš nerūdijančio plieno ir „Quick-Set“ traukos guoliu, taip pat ritės pavaros ritė, pagaminta iš žalvario krumpliaračio veleno, garantuoja sklandų pavaros veikimą. Ritės santykis yra 4,7: 1, tai garantuoja 108 cm linijos liniją su vienu posūkiu, padarytu alkūniniu.

Pažymėtina, kad stabdys yra po ritine. Jis buvo pagamintas „Fast Drag“ sistemoje, kelių diskų sistemoje. Tokia sistema sukelia, kad pasukus rankenėlę įjungiamas (arba atleidžiamas) papildomas stabdys, kuris efektyviai valdo linijos padavimą. Stabdyje sumontuota „Hydro Block“ sistema, apsauganti nuo vandens poveikio stabdžių antdėklams.

Aliuminio alkūnė savo gale turi medinę rankenėlę, kuri palengvina sukimąsi, visa tai apsaugota nuo korozijos juodu laku. Bendras ritės svoris yra 750 g„Mach“ meškerė yra lengvai įsigyjama žvejybos įranga. Kuo jis toks populiarus tarp žvejybos entuziastų?

Privalumai

Ritinio tikslumas: Ritės, kurioje naudojamas iš žalvario išpjautas dantytasis velenas, sraigto padavimas garantuoja apvijos tikslumą. Be to, EFRII sistema, naudojant rutulinį guolį, neleidžia linijai susisukti.

Pavarų santykis: Jis yra 4,7: 1, o tai reiškia, kad 108 cm ilgio linija bus suvyniota vienu alkūnės pasukimu. Alkūninio veleno darbą pagerina „Quick-Set“ sistema, kuri pašalina bet kokį pavaras.

RESII sistema: Tai sistema, kuri naudoja kompiuterinį rotoriaus svorio paskirstymą. Jo dėka jis yra puikiai subalansuotas, užtikrina sklandų ritės veikimą ir neleidžia ritės vibracijoms.

Greito tempimo sistema: „Fast Progressive Drag“ yra dviguba stabdžių sistema. Rankinis ratas įjungia arba atleidžia papildomą ritės stabdį. Tai efektyvus linijos kamštis.

Defektai

Didelis svoris: Daugeliui meškeriotojų 750 g ritės svorio netinka verpimui. Kartu su meškere daugelio svoris daugeliui meškeriotojų pasirodys per didelis.

„Shimano“ ritė

3. „Shimano Catana FD C3000 HG“ ritė

Kai ieškote lengvos įrangos, jus gali sudominti „Shimano Catana FD C3000 HG“ ritė, jos svoris yra tik 260 g. Todėl ji puikiai tinka žvejybai spiningu, ypač todėl, kad jos balansas buvo optimizuotas kartu su meškere. Naujoji šio modelio versija taip pat buvo aprūpinta galingesniu stabdžiu, kurio jėga šiuo metu yra 8,5 kg, o transmisijos darbas pagerintas.

„Super Stopper II“ sistemos dėka vartotojas nedelsdamas užfiksuoja atbulinį sukimąsi. Įrenginyje yra 2 įmontuoti rutuliniai guoliai A-RB pagamintas iš nerūdijančio plieno ir 1 volelis. Ritė leidžia suvynioti virvę iki 100 m, jos storis nuo 0,35 mm iki 210 m, kai žaizdos linijos storis yra 0,25 m.

Aliuminio, ergonomiškai sukonstruota rankena turi pavarų santykį 6,2: 1, o tai reiškia, kad vieną kartą pasukus rankeną, ritė suvynios virvę 6 kartus sukdama ritę. Vartotojai mano, kad įranga yra prieinama, atitinka daugelį meškeriotojų reikalavimų ir yra estetiška. Rekomenduojama verpti yra k„Shimano Catana FD C3000 HG“ ritė. Ką apie tai mano vartotojai? Atsiliepimai apie „Shimano Catana FD C3000 HG“ ritinius dažniausiai yra teigiami.

Privalumai

Mažas svoris: 260 g svoris skatina ritę naudoti kaip verpimo įrangą. Net kartu su meškere jis vis tiek bus lengva įranga ir leis intensyviai naudoti nenuvargus rankų.

Pavarų santykis: Esant 6,2: 1 pavarai, vieną kartą pasukus rankeną, ritė sukasi 6 apsisukimus. Tai leis greitai sugauti pagautą žuvį.

Varispeed II sistema: Du neįprasti krumpliaračiai, iš kurių vienas yra ovalus, o kitas-kvadrato formos, leidžia tiksliai nustatyti virvę ant ritės. Tokia sistema leidžia atlikti tikslius ir tikslius metimus.

Defektai

Guolių skaičius: Ritė turi tik 2 ritininius ir 1 ritininius guolius. Toks mažas guolių skaičius turi įtakos sklandžiam ritės veikimui.

Karpio ritė

4. FOX karpių ritė EOS 10000

Kai ieškote karpių žūklės įrangos, rekomenduojame FOX karpių ritę EOS 10000. Gamintojas siūlo įrangą tiek pradedantiesiems, tiek žvejo karjeros pradžioje. Jis puikiai tiks daugelyje karpių žvejybos vietų, kur reikia trumpesnio metimo atstumo. Įranga taip pat rekomenduojama žvejoti ant žemės, ypač tyliai šeriant žuvis, tačiau ji taip pat puikiai tiks gaudant plėšrias žuvis.

Ritė puikiai veiks su 3lb arba 3,5lb kreivėmis. Jis turi subalansuotą rotorių su 6 (5 + 1) guoliais ir pavarų santykį 5,5: 1. Tai reiškia, kad vieną kartą pasukus rankeną, ritė pasisuka 5,5 karto. Taip pat verta paminėti laisvą važiavimą ir tikslų stabdį, taip pat aukštos kokybės ritės mechanizmus, garantuojančius ilgą naudojimą.

Įrangos svoris yra 558 g, o ritės talpa 0,35 mm storio virvei – 260 m, 0,33 mm – 320 m. Ritinys karpiams ir kitoms tyliai maitinančioms žuvims yra „Fox EOS 10000 CRL059“.

Privalumai

Laisvas bėgimas: Ritė turi papildomą stabdį, naudingą karpių žvejybai. Jis naudojamas meškerės tvirtinimui laukiant įkandimo. Laisva pavara įjungiama svirtimi.

Pavarų santykis: Naudojamas 5,5: 1 santykis leidžia greitai ir efektyviai surinkti žuvį. Ritė sukasi 5,5 apsisukimo per vieną alkūnės apsisukimą.

Guoliai: Naudojami 6 (5 + 1) guoliai užtikrina sklandų ir be jokių sunkumų įrangos veikimą.

Defektai

Svoris: Dėl 558 g svorio ši įranga patenka į nelengvų turniketų grupę. Jei žvejodami laikote įrankį rankoje, tai gali labai apkrauti rankas.

Adeptams: Nors gamintojas skiria įrangą …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *