Automobilinis įkroviklis. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Liepos mėn

Automobilinis įkroviklis – pirkimo vadovas, eiliškumas ir testas

Visi, kurie turi automobilį ar motociklą, turėtų turėti automobilio įkroviklį. Šis nedidelis įrenginys gali išgelbėti jus nuo problemų, kol akumuliatorius išsikrovęs, ir šalia nebus automobilio su užvedimo laidais. Rekomenduojamas modelis yra Voltas 6PRO061205 išsiskiria kompaktišku dydžiu ir mažu svoriu, todėl prietaisą galima laikyti net transporto priemonės viduje esančioje pirštinių skyriuje. Keturios programos ir įtampos atsarginė funkcija užtikrina, kad baterija nebus pažeista. Kitas rekomenduojamas prietaisas yra „CTEK MXS 5.0“ sukurta švino rūgšties, gelio ir AGM akumuliatoriams, kurių talpa nuo 1,2 Ah iki 110 Ah, įkrauti. Rinkinyje yra papildomų 6,4 mm žiedinių jungiamųjų detalių.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

10 geriausių automobilių lygintuvų. Nuomonės 2021 m

Automobilinio įkroviklio pasirinkimas griežtai priklauso nuo vartotojo reikalavimų ir tikslų, kuriems jis bus naudojamas. Retkarčiais naudojant avarinę situaciją, geras pasirinkimas pirkti automatinį modelį, skirtą automobiliams ir motociklams krauti. Norėdami žinoti, kokia įranga bus tinkama, turite žinoti žemiau pateiktų vartotojų nuomones. Automobilių įkroviklių reitinge taip pat bus pateikti atskirų prietaisų parametrai, o tai labai svarbu perkant.

Gelio akumuliatorių įkroviklis

1. Įkroviklis, įkroviklis 6 V 12 V įtampos gelio akumuliatoriui 6PRO061205

Akumuliatoriaus įkroviklis „Volt 6PRO061205“ yra universalus prietaisas, kurį verta pirkti. Kompaktiški matmenys ir galimybė laikyti bet kurioje vietoje padaro jį visus lūkesčius atitinkančiu gaminiu. Įkroviklyje yra visos saugos priemonės, apsaugančios nuo trumpojo jungimo, perkrovos ir perkaitimo.

Gelio akumuliatorių įkroviklis stebi įtampą po įkrovimo proceso ir automatiškai valdo visą procesą. Sulfatavimo ir žiemos režimo pašalinimas leidžia pasiekti optimalių rezultatų net esant žemai lauko temperatūrai. Keturios įkrovimo programos: 6 V 7,3 V 0,8 A, 14,4 V 0,8 A, 14,4 V 3,8 A ir 14,7 V 3,8 A yra skirtos švino rūgšties, AGM ir gelio baterijoms krauti. Komplekte yra adapteris spaustukams ir kilpelėms.

Vartotojai atkreipia dėmesį į teigiamą automobilių įkroviklių testą, nurodantį, kad kompaktiškas „Volt 6PRO061205“ modelis bus tinkamas įkrauti automobilių ir motociklų baterijas.

Kuris įkroviklis 60 Ah akumuliatoriui

2. Automobilinis įkroviklis „CTEK MXS 5.0“

Nešiojamas automobilinis „CTEK MXS 5.0“ įkroviklis yra universalus ir tinka švino-rūgšties, gelio ir AGM elementams. Akumuliatoriaus talpa yra nuo 1,2 Ah iki 110 Ah, o didžiausia įkrovimo srovė yra 5 A. Įrenginį galima naudoti keleiviniams automobiliams įkrauti benzininiais ir dyzeliniais varikliais, motociklais ir vaikų žaislais. LED indikatorius nuolat informuoja apie elemento įkrovimo būseną.

Kompaktiškas modelis, kurio matmenys yra 168 mm x 65 mm x 38 mm, yra atsakymas į klausimą, kuris 60 Ah akumuliatoriaus ir didesnės talpos įkroviklis bus tinkamas. „Žiemos“ režimas leidžia vairuotojui įkrauti elementą, kai lauko temperatūra pagal Celsijaus skalę nukrenta žemiau nulio. Priklausomai nuo pasirinkto režimo, įkrovimo įtampa yra: MAŽA 0,8 A / 14,4 V, NORMALI 5,0 A / 14,4 V, SNIEGAS 5,0 A / 14,7 V arba RECOND 5,0 A / 15,8 V.

Žmonės, nusprendę įsigyti lygintuvą „CTEK MXS 5.0“, giria jį už tai, kad yra klasikinės 6,4 mm krokodilo ir žiedo jungtys. Prietaisą lengva naudoti ir jis turi aiškius LED indikatorius.

Automobilio lygintuvas su paleidimu

3. Lygintuvas su paleidimu 75A 6V 12V Geko G80020

Daugiafunkcis „Geko G80020“ įkroviklis su paleidimu yra tinkamas 6 V ir 12 V įtampos švino rūgštinėms baterijoms įkrauti. Galimybė prijungti elementą iš automobilio, motociklo ar valties daro prietaisą labai naudingą ir pasitvirtins. daug aplinkybių. Automobilinis įkroviklis su paleidimu leidžia paleisti pavaros įrenginį net tada, kai elektra yra visiškai išeikvota, o lauko temperatūra nukrenta žemiau nulio laipsnių Celsijaus.

Akumuliatoriaus įkroviklis su 1 x 15 A saugikliu leidžia įkrauti 60–200 Ah talpos baterijas. Maitinimo įtampa yra 230 V, o įkrovimo srovę reguliuoja jungiklis 12 A, 6 A arba 2 A. Užvedimo funkcija veikia ne ilgiau kaip 5 sekundes ir gali būti paleista kas 120 sekundžių. Įsiurbimo srovė yra 75 A, tai yra saugu ląstelei. Lygintuvo laidų ilgis yra 152 cm, todėl vartotojui nereikia jaudintis dėl galimybės prisijungti.

Vartotojai, savo garaže turintys „Geko G80020“ modelį, patvirtina, kad tai yra geras automobilio įkroviklis, turintis nepaprastai naudingą variklio užvedimo funkciją avariniu atveju. Ergonomiška rankena leidžia judėti iš vienos vietos į kitą.

Kuris įkroviklis 80 Ah akumuliatoriui

4. „Bosch Charger C3“ automatinis akumuliatorių įkroviklis 6/12 V 018999903M

Automobilinis „Bosch C3“ įkroviklis yra visiškai automatinis ir rekomenduojamas visoms transporto priemonėms su švino rūgštimi, geliu, kalciu, AGM ir nereikalaujančiomis priežiūros elementų. Du režimai leidžia prijungti 6 V baterijas nuo 1,2 Ah iki 14 Ah ir 12 V baterijas nuo 14 Ah iki 120 Ah. Būdingas bruožas yra automatinis regeneracijos proceso paleidimas patikrinus ląstelės būklę. Impulsinis įkrovimas įsijungia esant 7,5 V ir 10,5 V įtampai.

Automatiniame įkroviklyje yra 4 skirtingos programos ir palaikymo funkcija, kurios metu elementas įkraunamas 1,5 A srove. Akumuliatoriaus įkroviklis valdomas vienu centriniu mygtuku, o papildomos saugumo priemonės užtikrina, kad visas procesas vyks be problemų. Plieninė jungtis yra visiškai izoliuota ir optimalus 190 cm ilgis.

Norint žinoti, kokį 80 Ah akumuliatorių įkroviklį pasirinkti, nereikia būti gerai susipažinusiam su automobilių pramone. „Bosch C3“ modelis turi daug teigiamų nuomonių iš patenkintų vartotojų, kurie jį pasirinko dėl prieinamos kainos ir paskirties įvairių tipų elementams.

12 V automobilinis įkroviklis

5. Automobilinis įkroviklis, skirtas 12 V 24 V „Mar-Pol GZL-17“ greito įkrovimo baterijoms

Universalus 12 V automobilinis įkroviklis „Mar-Pol GZL-17 Fast Charge“ skirtas įkrauti iki 400 Ah talpos baterijas. Paleidimo palaikymo funkcija išeikvojus langelį, suaktyvinama nuotolinio valdymo pultu, kad vartotojas galėtų paleisti pavaros įrenginį be kito asmens pagalbos. Didžiausia įsiurbimo srovė yra 200 A, todėl ji tinka 24 V instaliacijai.

Prietaiso korpusas yra metalinis ir gerai išsklaido šilumą, todėl sumažėja užsidegimo rizika net esant labai aukštai temperatūrai. Didelis orlaidžių skaičius ir automatinė funkcija apsaugo nuo pažeidimų ir atjungia sistemą, kai transformatorius perkaista. Vartotojas turi įprastą įkrovimą ir greitą įkrovimą.

Nuomonė apie „Mar-Pol GZL-17“ įkroviklį su greito įkrovimo funkcija yra teigiama tarp žmonių, kuriems reikalingas prietaisas didesnės talpos akumuliatoriams įkrauti. Gnybtai gerai pritvirtinti guma, kuri apsaugo nuo galimų sužalojimų.

Koks 74 bAh baterijos įkroviklis

6. Lygintuvas 6V / 12V 12-100Ah 4.5A 90W Dedra DEP010

Lengvai naudojamas „Dedra DEP010“ automobilinis įkroviklis skirtas įkrauti akumuliatorius, kurių talpa nuo 1 2 Ah iki 100 Ah. Tvirtame mėlyname korpuse yra gerai išdėstytos angos, per kurias patenka šaltas oras, reikalingas transformatoriui atvėsinti. Patogi guminė rankena viršuje leidžia patogiai judėti iš vienos vietos į kitą.

„Dedra DEP010“ turi apsaugą kaip saugiklį, kuris prireikus išjungia prietaisą. Įkrovimo galia yra 90 W, o įkrovimo srovė – 4,5 A. Įkroviklis skirtas 6 V ir 12 V įrengimams, o nustatymą galima pakeisti naudojant mygtuką skydelyje. Amperos indikatorius yra lengvai nuskaitomas, o įjungimo / išjungimo mygtukas yra gerai. Ieškodami įkroviklio 74 Ah akumuliatoriui pasirinkti, galite nusipirkti „Dedra DEP010“ modelį dėl jo kokybės ir paprasto valdymo.

Vartotojai patvirtina, kad tai geras ir pigus automobilio įkroviklis su įmontuotu transformatoriumi, kurį galima valdyti rankiniu būdu. Įranga turi teigiamus patenkintų vartotojų įvertinimus.

7. CTEK MXS 7.0

Ar vadovaujate automobilių remonto įmonei? Tuomet jus domins „CTEK MXS 7.0“ – universalus įkroviklis, tinkantis visų tipų baterijoms įkrauti nuo 7 Ah iki 150 Ah. Įrangos įtampa yra 12 V, o didžiausia įkrovimo srovė yra 7 A.

Įrenginys turi daugybę labai įdomių funkcijų, įskaitant akumuliatoriaus diagnostiką – jis mus informuoja, ar norima įkrauti įranga yra geros būklės ir ar galės išlaikyti įkrovimą. Kitas įrangos variantas yra akumuliatoriaus regeneravimas, įkrovimas iš apkrovos ar apsauga nuo viršįtampio.

Įkroviklio veikimas nėra didžiausia problema ir yra saugi, nes įrenginys sumontuotas per kelias minutes, nekibirkščiuoja, yra atsparus trumpiesiems jungimams ir pažeidimams. Be to, korpusas yra visiškai sandarus ir net užlietas vanduo nepakenks vidiniams mechanizmams.

Komplekte yra įkroviklis ir kabeliai su skirtingais galais, taip pat nešiojimo dėklas. Produktui taikoma 5 metų gamintojo garantija. Šią įrangą pasirinkę mechanikai rekomenduoja ją kitiems, taip pat ir privatiems asmenims, nes lygintuvo valdymas yra lengvas ir be gedimų.

„CTEK MXS 7.0“ įkroviklio matmenys – 19,1 cm x 8,9 cm x 4,8 cm, o svoris – 2 kg. Jis skirtas …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *