Akiniai nuo saulės. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Balandžio mėn

Šių produktų nebėra

„Ray-Ban Wayfarer Original“ RB2140

„Ray-Ban“ yra akinių gamybos lyderė pasaulyje, mėgstanti didelį populiarumą visame pasaulyje. Taigi nenuostabu, kad „Ray-Ban Wayfarer Original RB2140“ modelis atveria mūsų reitingą. Šis prekės ženklas naudoja novatoriškas technologijas, nepamiršdamas regėjimo apsaugos, tačiau taip pat patrauklaus dizaino.

Mūsų pateiktas modelis yra vienas iš pavyzdinių „Ray Ban“ prekės ženklo produktų. Pirmoji jo versija buvo sukurta 1952 m. Medžiaga, iš kurios gaminami akiniai, yra labai tvirta ir todėl labai atspari pažeidimams.

Gaminio matmenys yra: stiklo plotis – 50 mm arba 54 mm, tilto plotis – 22 mm arba 18 mm ir šventyklos ilgis – 150 mm. Šis modelis turi UV filtrą. Šie geriausi akiniai nuo saulės yra vertinami dėl darbo kokybės ir patrauklaus dizaino.

„Ray-Ban Warfarer Original“ akiniai „RB2140“ yra vieni geriausiai atpažįstamų šios markės modelių. Produkto medžiaga yra polikarbonatas.

Privalumai

Medžiagos:

Šis gaminys pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Todėl galime būti tikri, kad po kurio laiko naudojimo ant akinių nerasime neišvaizdžių įbrėžimų ar pažeidimų.

Pažvelk:

Akiniai atrodo labai gerai. Jie tinka labai daugeliui stilių ir kiekvienam iš jų suteikia elegancijos.

Patogumas:

Šventyklos ir nosys buvo suprojektuotos taip, kad galėtų prisitaikyti prie bet kokios galvos ir nosies formos. Štai kodėl akiniai stabiliai laikosi jiems skirtoje vietoje.

Apsauga:

Modelis turi aukštą UV apsaugą. Taigi galime būti tikri, kad mūsų akys nėra veikiamos žalingo saulės spindulių poveikio.

Naudojimas:

Šie akiniai buvo suprojektuoti taip, kad juos galėtume naudoti įprasto pasivaikščiojimo po miestą metu, taip pat kai sportuojame.

Trūkumai

Dalyvavimas:

Pateikti akiniai yra poliarizuoti, todėl ant jų galite greitai pamatyti pirštų atspaudus. Todėl po tam tikro laiko juos nešiojus, nusiėmus ir užsidedant, modelis gali atrodyti šiek tiek mažiau estetiškai nei dienos pradžioje.

„Versace VE 2167Q“

„Versace VE 2167Q“ yra dar vienas produktas mūsų sąraše. Jo matmenys yra tokie: stiklo plotis – 60 mm, tilto plotis – 15 mm ir šventyklos ilgis – 140 mm. Tai prabangus modelis.

Jis turi elegantišką dizainą, kuris tinka daugeliui skirtingų stilių. Rėmo išorėje yra medūza, apsupta Swarovski kristalais.

Šio ženklo akiniai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Modeliui taikoma 2 metų gamintojo garantija. Jei ieškote ko nors universalaus vyrui, tai yra puikus pasiūlymas.

Šis produktas turi UV filtrą, kuris apsaugo mūsų regėjimą nuo neigiamo saulės poveikio. Akiniai parduodami komplekte su etui, audiniu, taip pat sertifikatas, patvirtinantis produkto originalumą.

„Versace VE 2167Q“ yra vyriški akiniai nuo saulės, kurie suteiks elegancijos bet kokiam drabužiui. Pora atrodo labai gerai ir efektyviai apsaugo mūsų regėjimą. Komplekte yra dėklas ir audinys.

Privalumai

Dizainas:

Šių akinių dizainas yra labai elegantiškas. Modelis gali būti naudojamas kaip įdomus bet kokio stiliaus papildymas.

Vykdymas:

Polikarbonatas, iš kurio pagaminti akiniai, yra labai stipri medžiaga. Tai apsaugo nuo mažų įbrėžimų susidarymo iš skaidrių paviršiaus ir apsaugo juos nuo pažeidimų. Rėmai ir šventyklos yra pagaminti iš metalo, kurį gana sunku sunaikinti.

Apsauga:

Akiniai labai gerai apsaugo mūsų akis nuo įvairių tipų UV spindulių. Taigi neturime jaudintis, kad mūsų regėjimas bus pažeistas.

Trūkumai

Naudojimas:

Dėl meistriškumo nerekomenduojame akinių naudoti sportuojant. Metaliniai rėmai trukdys plaukiant ar slidinėjant. Šiuo tikslu geriau pasirinkti akinius su plastikinėmis arba polikarbonatinėmis šventyklomis.

Svoris:

Pateiktas modelis yra gana sunkus, todėl kartais jis gali pasverti nosį.

„Solano SS20671A“

Jei ieškote gerų saulės akinių, patekote į reikiamą vietą. „Solano SS20671A“ yra pastaruoju metu didelio populiarumo sulaukęs modelis.

Akinių rėmeliai ir lęšiai yra juodi, smilkiniai yra kreminės baltos spalvos, o antgaliai grįžta į juodą. Visuma sukuria labai įdomų efektą ir gali būti derinama su daugeliu stilių. Akiniai daugiausia gaminami iš plastiko. Išimtis yra polikarbonato akiniai. Produktas yra labai lengvas, o tai padidina dėvėjimo patogumą. Kalbant apie apsaugą nuo saulės, šiuo požiūriu akiniai yra veiksmingi. Jų filtras yra labai aukštas – 3 kategorija. Akiniai buvo pagaminti naudojant poliarizacijos technologiją.

Šviesa atsispindi nuo lęšių, o tai neleidžia spinduliams patekti į mūsų akis. Daugelis interneto vartotojų parašė teigiamų komentarų apie šiuos akinius. Daugelis jų teigia, kad pristatyta pora atrodo gražiai.

„Solano SS20671A“ akiniai yra modelis, išsiskiriantis įdomia ir elegantiška išvaizda. Tai labai įdomus bet kokio vasaros stiliaus papildymas. Akiniai pagaminti iš plastiko ir polikarbonato.

Privalumai

Dizainas:

Aprašyti akiniai atrodo labai gerai. Dėl spalvų jie atitinka daugelį stilių.

Apsauga:

Dėl poliarizacijos ir aukšto filtro akiniai labai gerai apsaugo mūsų akis. Todėl turėtume juos dėvėti kiekvieną saulėtą dieną.

Komfortas:

Pateiktas produktas yra labai lengvas. Taigi akiniai nesveria nosies ir po kurio laiko mes priprantame tiek, kad nejaučiame jų nei ausyse, nei veide.

Naudojimas:

Šiuos akinius galima nešioti kasdien arba kai mes lekiame bėgioti ar važiuojame dviračiu. Jie pasirodys labai gerai abiem atvejais.

Trūkumai

Vykdymas:

Nors stikleliai yra pagaminti iš stipraus polikarbonato, šventyklos yra pagamintos iš plastiko. Tai nėra labai patvari medžiaga, todėl gali atsitikti taip, kad ant šventyklų randame įbrėžimų ar net įtrūkimų.

„Ray-Ban“ RB3183 004/71

Antrasis pasiūlymas taip pat yra „Ray Ban“ produktas. Tai RB3183 004/71 modelis. Jo matmenys yra: stiklo plotis – 63 mm, tilto plotis – 15 mm ir šventyklos ilgis – 125 mm.

Tai tvarkingi akiniai lygiais kraštais, pusiau be apvadų. Jie turi reguliuojamą nosies dalį, kuri žymiai padidina komfortą juos dėvint. Čia buvo naudojami aukštos kokybės lęšiai su UV filtrais. Šiam modeliui taikoma 2 metų gamintojo garantija.

Nuomonės apie akinius „Ray Ban“ prekės ženklai yra labai glostantys. Šie produktai laikomi kietais. Jų patrauklus dizainas, laikomas nesenstančiu, taip pat labai vertinamas.

Todėl investuodami į šiuos akinius galite būti tikri, kad jie jums tarnaus daugelį sezonų, užtikrindami tinkamą jūsų akių apsaugą.

„Solano SS 20449C“

Poliarizuotas „Solano 20449 C“ modelis yra trečias produktas mūsų sąraše. Jis yra labai savitas, todėl pabrėš bet kokį stilių.

Tai elegantiškas, labai klasikinis pasiūlymas kiekvienai moteriai. Lęšiai užtikrina 100% skaidrumą ir puikią apsaugą nuo UV spindulių, o tai yra labai svarbu ne tik vasarą, bet ir žiemą, labai saulėtomis dienomis.

Gamybos metu buvo naudojamos moderniausios technologijos, kurios užtikrina aukštą patvarumą ir patogumą dėvint. Akiniuose naudojami TAC poliarizuoti lęšiai, efektyviai blokuojantys šviesos atspindį.

Akiniams suteikiama dvejų metų garantija. Šis modelis yra labai vertinamas vartotojų. Jis vertinamas dėl gražaus dizaino ir objektyvų, užtikrinančių puikų matomumą.

„Prada Sport PS 56MS 5AS1M2“

„Prada“ saulės akinių modelis „Sport PS 56MS 5AS1M2“ yra dar vienas produktas, kurį verta rekomenduoti. Jis skirtas vyrams, kurie vertina šiuolaikinį dizainą. Šis modelis buvo pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių naudojimo patogumą.

Nors pavadinimas rodo, kad šie akiniai turi sportinį stilių, jie puikiai tinka ir laisvalaikio aprangai. Produktą galima įsigyti su pilkais rėmeliais ir žaliais lęšiais. Jis turi UV filtrą, kuris apsaugo mūsų akis. Akinių matmenys: lęšio plotis – 65 mm, nosies plotis – 14 mm ir smilkinio ilgis – 130 mm.

Rinkinyje taip pat yra dėklas ir mikropluošto audinys. Vartotojai įvertino įdomią akinių formą ir tvirtą jų apdirbimą.

„Polaroid PS 7405C 71C“

Penktasis produktas mūsų sąraše yra „Polaroid PS 7405C 71C“. Jo matmenys yra: rėmo plotis – 130 mm, stiklo plotis – 62 mm, tilto plotis – 16 mm, šventyklos ilgis – 130 mm ir rėmo aukštis – 45 mm.

Šis modelis turi ovalo formą. Produktas skirtas vyrams. Jis yra juodas su šiek tiek geltonais lęšiais. Lęšiai yra poliarizuoti ir turi UV filtrą. Dėl to jie suteikia vartotojui patogumą dėvėti labai saulėtomis dienomis ir saugumą, nes tai apsaugo mus nuo UV spindulių.

Šis modelis sulaukė daugelio vartotojų pripažinimo, daugiausia dėl patrauklaus dizaino ir tvirtos darbo.

„Chicco 24M +“ miuziklas

Geri ir pigūs akiniai nuo saulės „Chicco 24M + Musical“ yra paskutinis mūsų pasiūlymas. Tai vaikų modelis, puikiai tinkantis kiekvienai mergaitei.

Jis skirtas mažiausiems, nuo 2 metų amžiaus. Akiniai kūdikio galvos neslegia. Jie garantuoja akių apsaugą dėka filtrų: UVA ir UVB. Tuo pačiu neribojant matomumo. Produktas turi poliškumą. Rėmai yra hipoalergiški ir netoksiški, visiškai saugūs vaikams.

Be to, akiniai yra atsparūs lūžinėjimui, o tai ypač svarbu mažiems vaikams, kurie kartais būna neatidūs. Produktas vertinamas už tvirtą apdailą ir patrauklią išvaizdą, visų pirma dėl spalvų.

Kokius „Prada“ akinius nuo saulės turėčiau rinktis?

Akiniai nuo saulės gali būti ne tik labai elegantiškas mūsų stiliaus papildymas, bet ir veiksminga akių apsauga. UV spinduliai yra pavojingi ir gali prisidėti prie daugelio ligų vystymosi. Štai kodėl taip svarbu apsaugoti mūsų akis. Taigi verta įsigyti porą gerų akinių nuo saulės. Mūsų vadove rasite keletą patarimų, kurie palengvins jūsų apsipirkimą.

„Prada“ turi daug įdomių pasiūlymų dėl saulės akinių. Tai yra…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *