7 geriausios 2021 m. suši ryžių viryklės

Norint paruošti sušių pagrindą, reikia ne tik tinkamų ryžių. Jūs taip pat turite mokėti jį tinkamai paruošti, o tam reikia tinkamų patiekalų ir tinkamo gaminimo režimo – temperatūros ir laiko. Ryžių viryklė labai supaprastins šį procesą ir padės išgauti tobulus ryžius. Mūsų pateikta 7 geriausių 2021 m. suši ryžių viryklių apžvalga, pagrįsta jų techninėmis charakteristikomis ir vartotojų atsiliepimais, padės jums pasirinkti tinkamą modelį.

Turinys

Ryžių viryklės veikimo principas

Sushi ryžių viryklės pasirinkimo kriterijai

Geriausių 2021 m. sušių ryžių viryklių

BRAYER BR 2800

Sencor SRM 0600
Steba RK 4M

Xiaomi QF 1201

Gegutė CR-0632

Xiaomi indukcinė kaitinama ryžių viryklė 2 4 l

Gegutė CR-3021

Ryžių viryklės veikimo principas

Ryžių viryklė – tai konstrukcija iš plieninio korpuso su įmontuotais kaitinimo elementais, kurioje sumontuotas išimamas dubuo. Pasirodo, kažkas panašaus į lėtą viryklę, sukurta tik vienam tikslui – išvirti tobulus ryžius. Svarbiausia, kad sušių pagrindu būtų ne trapūs ryžiai, o gerai išvirti ir vidutiniškai lipnūs.

Įrenginio veikimo principas yra paprastas. Ryžiai išimamame dubenyje užpilami išmatuotu kiekiu vandens ir pašildomi. 100 laipsnių temperatūroje vanduo užverda, pradeda virti ryžiai. Virimo metu ryžiai intensyviai sugeria vandenį, dalis jo tiesiog išverda. Kai mišinio temperatūra pakyla virš virimo taško, termostatas įsijungia ir atjungia prietaisą nuo maitinimo šaltinio arba perjungia jį į šilto režimą.

[elementor-template id=»5816″]

Suši ryžių viryklės privalumas yra ne tik paprastas paruošimas, bet ir lengva priežiūra. Po virimo tiesiog išimkite ryžių dubenį ir nuplaukite po tekančiu vandeniu.

Sushi ryžių viryklės pasirinkimo kriterijai

Renkantis sušių ryžių viryklę, turėtumėte atkreipti dėmesį į tokias savybes kaip:

 • galia;
 • dubenėlio tūris;
 • dubenėlio medžiaga;
 • prietaiso valdymo metodas;
 • papildomos funkcijos.

Prietaiso galia priklauso nuo:

 • grūdų virimo greitis;
 • termostato efektyvumas;
 • suvartotos elektros energijos kiekio.

Namų modeliams optimalus rodiklis yra nuo 300 iki 1500 W, priklausomai nuo dubens tūrio.


Pagal darbinio indo tūrį galite nustatyti ryžių kiekį, kurį ryžių viryklė išvirs per vieną ciklą. Kai kurie gamintojai nurodo tūrį matavimo indeliuose, tačiau dauguma naudoja šiuolaikinį matavimo vienetą – litrus. Jei atsižvelgsime į tai, kad ryžių kiekis yra 1/3 nurodyto tūrio, o 2/3 yra vanduo, tada:

 • dviejų asmenų šeimai užtenka litro dubenėlio;
 • mažai šeimai reikės 2-3 litrų talpos;
 • kavinėms ir sušių barams perka profesionalias suši ryžių virykles su darbiniais 5-6 litrų dubenėliais.

Kaip medžiaga dubeniui gaminti dažniausiai naudojamas aliuminis arba plienas, rečiau – keramika. Svarbu, kad danga būtų neprideganti. Korpusas gali būti metalinis arba plastikinis. Metalas yra patikimesnis ir patvaresnis, todėl labiau vertinamas. Tačiau plastikas yra pigus ir nepretenzingas priežiūrai.

Ryžių virimo aparatų valdymo tipas yra mechaninis ir elektroninis. Dažniausiai net didelės profesionalios suši ryžių viryklės būna su paprasta ir suprantama mechanine sąsaja. Elektroninis valdymas naudojamas išmaniuosiuose modeliuose su puikiu funkcionalumu.

Dauguma mašinų turi vieną įmontuotą ryžių virimo programą. Tačiau yra modelių su pagrindinių programų rinkiniu skirtingoms ryžių ir kitų grūdų rūšims. Tarp labiausiai pageidaujamų papildomų funkcijų yra:

 • šildymo funkcija;
 • atidėtas startas;
 • kepimo garuose režimas;
 • galimybė valdyti iš išmaniojo telefono.

Pažangiausi modeliai aprūpinti moderniomis technologijomis, leidžiančiomis juos integruoti į Smart Home sistemą.

Geriausių sušių ryžių virimo aparatų

7 vieta BRAYER BR 2800

1944 rubliai.

Biudžetinis modelis su baziniu, bet pakankamu funkcijų rinkiniu. Skirtas greitam ryžių ir įvairių grūdų paruošimui namuose ar maitinimo įstaigose. Ryžių viryklė tinka žmonėms, kurie dėl įvairių priežasčių neturi pakankamai laiko virti, arba remonto laikotarpiu. Prietaisas patogus naudoti šalyje. Jis veikia elektrinio virdulio principu – komplekte yra pagrindas, ant kurio sumontuotas puodas su nuimamu viršutiniu dangteliu. Vanduo užverda labai greitai – per 10 minučių.

Korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno su unikalia Cool Touch danga, kuri suteikia termoso efektą. Kaitinant ryžių viryklę, korpuso sienelės lieka šaltos. Vidinis dubuo nenuimamas, pagamintas iš nerūdijančio plieno. Jo tūrio užtenka gaminti mažai 3-4 asmenų šeimai.

Gaminimo procesą galima stebėti per specialų žiūrėjimo langą. Yra šilumos palaikymo funkcija ir automatinis išsijungimas, kai nėra vandens. Prietaisas yra su…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *