5 geriausi 2020 m. 32 colių televizoriai

32 colių televizoriai yra populiarūs, nes jie lengvai telpa bet kuriame modernaus buto kambaryje. 32 coliai tinka ne tik filmams ar laidoms žiūrėti, bet ir žaidimams. Kad būtų lengviau pasirinkti, įvertinimui atrinkome 5 geriausius 2020 m. 32 colių televizorius.

Turinys

Gero 32 colių televizoriaus kriterijai

Thomson T32RTL5131

Samsung V32F390SIX

SAMSUNG LH32BERELGA

AVEL AVS320SM (stebuklingas veidrodis)

QLED Samsung rėmelis QE32LS03TBK

Gero 32 colių televizoriaus kriterijai

Daugiau apie tai, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis televizorių, galite sužinoti straipsnyje „7 geriausi televizoriai“ (NEPAMIRŠKITE NUORODOS). Toliau aprašomi tik pagrindiniai punktai, kuriais remiantis buvo atrinkti mūsų reitingo modeliai.

Ekrano skiriamoji geba. Pikselių skaičius horizontaliai ir vertikaliai ekrane. 32 colių televizoriams geriausias raiškos standartas yra Full HD (1920×1080 pikselių). Progresyvesnis 4K su tokia įstriža fiziškai neįmanomas – reikia bent 3840 × 2160 pikselių ekrano raiškos. Vaizdas su Ready HD atrodo mažiau kokybiškas – skiriamoji geba yra 1280 × 720 pikselių.

Žiūrėjimo kampas. Nuo šio parametro priklauso žiūrėjimo iš skirtingų kambario dalių patogumas. Kuo didesnis žiūrėjimo kampas, tuo geriau vaizdas suvokiamas žiūrint kampu, neprarandant kokybės. Geriau pirkti televizorių, kurio žiūrėjimo kampas yra 176 – 178 laipsnių.

Ryškumas ir kontrastas – pagrindiniai parametrai, nuo kurių priklauso vaizdo kokybė – sodrumas, aiškumas ir detalumas.

Šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniame metre. Kuo didesnis šis parametras, tuo labiau prisotintas vaizdas gali būti gaunamas.

Kontrastas yra šviesiausio ir tamsiausio ekrano pikselio santykis. Kuo labiau padidinsite kontrasto lygį, tuo tikslesnė bus vaizdo detalė. Yra natūralus kontrastas, kurį perduoda pats ekranas, ir dinaminis kontrastas, reguliuojamas papildomais technologiniais sprendimais.

[elementor-template id=»5816″]

Belaidis ryšys ir jungtys. Televizorius turi turėti kuo daugiau prijungimo galimybių. Visuose reitingų modeliuose yra HDMI prievadai, skirti aukštos kokybės garso ir vaizdo signalams perduoti. Pageidautina, kad būtų įrengtos AV jungtys ir komponentų įvestis. Šiandien jie naudojami retai, tačiau jie nebus nereikalingi.

Norėdami prisijungti prie interneto tiesiai per kabelį iš maršrutizatoriaus, jums reikia Ethernet prievado. Dauguma televizorių turi optinę išvestį akustikai ir mini lizdą ausinėms. Mažiau paplitusios analoginės arba koaksialinės RCA jungtys. Taip pat turi būti bent vienas USB prievadas.

Kartais galima pamatyti egzotiškų jungčių, pavyzdžiui, RS-232, kurios reikia laidiniam signalui perduoti iki 20 m. Dabar tai labai reta, bet galima rasti ir ant naujos technologijos.

Belaidžiam ryšiui galima naudoti „Wi-Fi“ arba „Bluetooth“. Kartais televizoriai turi vaizdų transliavimo iš išmaniojo telefono į ekraną technologijas – „Miracast“ arba „WiDi“. Didelio skirtumo tarp jų nėra, o kai kuriuose modeliuose pateikiamos abi galimybės.

Smart TV palaikymas. Dėl šios technologijos internetu galite naudotis tiesiai iš televizoriaus, nenaudodami kompiuterio. Išmanioji televizija leidžia žiūrėti filmus ir serialus iš interneto arba apsilankyti socialiniuose tinkluose. Technologija veikia remiantis operacine sistema, kurią iš anksto įdiegė gamintojas: webOS, Tizen, Android ir kitų tipų.

Ypatumai. Kai kurios parinktys gali turėti lenktą arba veidrodinį ekraną, o vidinius televizorius dažnai papildo specialūs rėmeliai. Be to, televizoriuje gali būti naudojama patentuota technologija, kuri pagerina vaizdą.

Thomson T32RTL5131

Šį paprastą prancūzų gamybos televizorių galima drąsiai vadinti geriausiu modeliu tarp biudžeto segmento. Jame nėra daugybės pasirinkimų, tačiau dėl surinkimo kokybės ir tvarkingo dizaino Thomson T32RTL5131 yra geriausias pasirinkimas už mažą biudžetą.

Ekrano skiriamoji geba – 1366 × 768. Vaizdas 720p HD nėra idealus – tai normalu savo klasei.

Žiūrėjimo kampas -178 laipsnių.

Ryškumas ir kontrastas. Televizoriaus ryškumas yra 285 cd / m2, o kontrasto santykis – 3000:1. Tai užtikrina natūralų spalvų atkūrimą ir gerą vaizdo detalumą, kuri nenusileidžia vidutinės klasės televizoriams.

Belaidis ryšys ir jungtys. „Thomson T32RTL5131“ turi galimybę prisijungti prie „Wi-Fi“ ir galima bendrauti su išmaniuoju telefonu per „Miracast“.

Laidiniam signalui priimti yra analoginė jungtis, taip pat du HDMI ir USB prievadai. Taip pat yra optinė išvestis ir ausinių lizdas. Yra Ethernet prievadas, skirtas prisijungti prie interneto.

Smart TV palaikymas taip – ​​veikia Android OS.

Ypatumai. Thomson T32RTL5131 papildomų funkcijų nėra.

Gera vaizdo detalė

gera konstrukcijos kokybė;
žemas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *