4G maršrutizatoriaus apžvalga su „Atsisiųsti! Visiškai” iš MegaFon: jokios reklamos, tik asmeniniai įspūdžiai

persikėliau į naują nuomojamą butą. Viskas lyg ir gerai: rajonas geras, kaimynai ramūs, kaina protinga. Viena bėda – nėra namų interneto. Nemaniau, kad XXI amžiaus didmiestyje tai gali tapti problema, bet išėjo taip: šeimininkė kategoriškai atsisakė į butą įvesti interneto tiekėjo laidą. Be greito interneto negalėsite dirbti, tinkamai žaisti ar žiūrėti filmo. Apskritai, kurį laiką kentėjau, platindamas internetą iš išmaniojo telefono į nešiojamąjį kompiuterį, bet greitai supratau, kad tai negyvas skaičius. Greitis niūrus, stabilumas prastas – ir, žinoma, jokių torrentų. Ilgesys, apskritai.

Turinys

Tarifai „Atsisiųsti!” ir kaip juos nusipirkti

4G maršrutizatorius: išvaizda, pakuotė, įranga

Patirtis naudojant 4G maršrutizatorių su „Atsisiųsti! Iki galo“ iš „MegaFon“.


Ir tada aptikau MegaFon reklamą: tarifas „Atsisiųsti! Iki galo“ su 50% nuolaida metams, plius 4G maršrutizatoriaus nuoma už šimtą rublių per mėnesį. Iš viso tai išėjo 650 rublių – kaip ir laidinis namų internetas, todėl nusprendžiau surizikuoti. Mėnesį naudojau tarifu ir dabar esu pasiruošęs pasidalinti savo patirtimi su jumis. Kaip sako pavadinimas, jokių skelbimų.

Tarifai „Atsisiųsti!” ir kaip juos nusipirkti

„Atsisiųsti!“ tarifų esmė. tuo, kad jie gali be apribojimų platinti neribotą mobilųjį internetą. Kiti tiekėjai tokios galimybės neturi (bent jau aš nemačiau). Trys tarifai. „Kelkis! Lengva“ kainuoja 700 rublių per mėnesį be nuolaidos (jei kas, visos kainos apžvalgoje aktualios Sankt Peterburgui), tačiau greitis čia ribojamas iki 10 Mbps. „Kelkis! Bet kuriuo momentu“ visiškai be abonentinio mokesčio, tačiau naudojimo dieną turėsite sumokėti 60 rublių. Galiausiai mano mėgstamiausias yra „Pump Up! Visiškai “- 1100 rublių per mėnesį ir jokių apribojimų. Jei norite, platinkite iš savo telefono ar planšetinio kompiuterio, jei norite, pirkite arba išsinuomokite 4G maršrutizatorių. Pasirinkau paskutinį variantą.


Pateikė užsakymą internetu ir sulaukiau skambučio per valandą. Paso duomenys sutarčiai padiktuoti tiesiogiai telefonu. Kitą dieną kurjeris atnešė užpildytą sutartį, SIM kortelę ir maršrutizatorių. Tereikėjo parodyti pasą, pasirašyti sutartį ir sumokėti (jei kas, tai kurjeriai priima korteles, šis punktas buvo patikslintas skambinant iš parduotuvės).

4G maršrutizatorius: išvaizda, pakuotė, įranga

Kartu su tarifais „Atsisiųsti!” „MegaFon“ savo klientams siūlo 4G maršrutizatorių „Alcatel HH71VM“. Dėžutėje, be maršrutizatoriaus, buvo tik visiškai neįdomi makulatūra ir maitinimo adapteris.

Pats maršrutizatorius geras. Nupjauto kūgio formos dėklas pagamintas iš balto matinio plastiko. Viršutinėje pusėje yra tik įmonės logotipas.


Valdikliai yra minimalūs: maitinimo mygtukas priekyje ir atstatymo mygtukas apačioje.


Priekiniame skydelyje yra keturi mėlyni šviesos diodai – tai maitinimo, tinklo, signalo ir Wi-Fi indikatoriai. Per ryškiai jie nedega, bet jei šviesa erzina, galima išjungti.

Žemiau yra SIM kortelės lizdas ir ventiliacijos angos. Beje, veikimo metu maršrutizatorius vos pastebimai įkaista.


Galinėje dalyje yra maitinimo jungtis ir gigabitinis eternetas. Kištukas paslepia papildomų antenų kontaktus. Jų į komplektą neįtraukta, bet poreikio irgi nejaučiu, diapazono ir signalo stiprumo pakanka.


Maršrutizatorius valdomas naudojant patentuotą išmaniojo telefono programą arba žiniatinklio sąsają. Viskas gana patogu ir aišku be instrukcijų, kas ten, kas ten. SIM kortelė pati suaktyvino praėjus maždaug valandai po kurjerio išvykimo, o maršrutizatorius pradėjo platinti internetą.

Patirtis naudojant 4G maršrutizatorių su „Atsisiųsti! Iki galo“ iš „MegaFon“.

Turiu pasakyti, jis tai daro labai gerai. Internetu tikrai daug naudojuosi: ir darbui, ir pasilepinimui. Net žiūriu televizorių per „Rostelecom“ programą „Wink“. Dėl to per mėnesį atsisiunčiau apie 700 GB duomenų. Atsisiuntimo greitis buvo stabilus – 15 megabaitų per sekundę – puiki kaina už jūsų pinigus!


Tačiau svarbiausia yra tai, kad per visą šį laiką kai kurios problemos iškilo pažodžiui tris ar keturis kartus ir net vėlai naktį, kai normalūs žmonės turėtų miegoti, o ne atsisiųsti žaidimų iš „Steam“. Nežinau, kas yra, bet staiga greitis labai sumažėjo porai valandų. Taigi, buvo galima naršyti internete, bet ne žiūrėti filmų internete. Priepuolis praėjo taip staiga, kaip atrodė. Tiesą sakant, namų internetas iš to paties Rostelecom man parodė daug mažiau stabilumo.

Tačiau šį gražų vyrą taip pat galima pasiimti su savimi: bent į vasarnamį, bent į kitą butą. Oi, jis dar turėtų įmontuotą bateriją – o už tokį maršrutizatorių nebūtų jokios kainos!


Trumpai tariant, ir pats maršrutizatorius, ir „Atsisiųsti! paliko man labai gerą įspūdį. Nežinau,…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *