Nešiojamieji kompiuteriai „Transformeriai“ plačiojoje rinkoje pasirodė ne taip seniai, tačiau jau spėjo sulaukti daugybės gerbėjų. Ši programėlė geriausiai tinka tiems žmonėms, kurie nori gyventi aktyvų gyvenimo būdą, o ne žiūrėti iš interneto, o derinti tai su darbu ir malonumu. Lengvas kompaktiškas įrenginys gali pakeisti tiek planšetinį kompiuterį, tiek tradicinį kompiuterį. Mūsų nepriklausomas jums pasakys, kaip jį pasirinkti, kuriame surinkome geriausius 2021 m. konvertuojamus nešiojamuosius kompiuterius.
Turinys
Kaip pasirinkti nešiojamąjį kompiuterį-transformatorių
Transformatorinis nešiojamasis kompiuteris: į ką atkreipkite dėmesį renkantis
TOP 15 konvertuojamų nešiojamųjų kompiuterių 2021 m
DUK
Kaip pasirinkti nešiojamąjį kompiuterį-transformatorių
Kas yra konvertuojamas nešiojamas kompiuteris ir kodėl jis reikalingas
Pagrindinis skirtumas tarp konvertuojamo nešiojamojo kompiuterio nuo įprasto, tradicinio nešiojamojo kompiuterio yra radikalus klaviatūros padėties pasikeitimas ekrano atžvilgiu, dėl kurio nešiojamasis kompiuteris lengvai transformuojasi į planšetinį kompiuterį. O pagrindiniu įrenginio privalumu galima pavadinti lengvą korpusą, dėl kurio programėlė lyginant su tradiciniu nešiojamuoju kompiuteriu tampa beveik nesvari. Pasirodo, stilinga, ergonomiška ir funkcionali mašina darbui ir pramogoms.
Iš esmės transformatoriniai nešiojamieji kompiuteriai skirstomi į tris tipus:
- klasikinis transformatorius. Šiame modelyje sukimas atliekamas aplink savo ašį, o klaviatūra gali būti naudojama kaip patogus stovas.
- kaip slankiklį. Šios transformatoriaus versijos veikimo principas yra sukimasis aplink ekrano ašį. Šis modelis turi sulankstomą klaviatūrą, todėl ją lengva konvertuoti į planšetinį kompiuterį.
- nuimamas nešiojamas kompiuteris. Nuimamo modelio ypatybė yra galimybė nuimti klaviatūrą, kuri leidžia naudoti įrenginį be jos, kaip įprastą planšetinį kompiuterį.
Transformatorius yra savotiškas nešiojamųjų kompiuterių universalizavimas. Bandymas išmokyti juos daryti viską, ką gali kiti elektroniniai prietaisai, ir tuo pačiu išlikti kompaktiški bei produktyvūs. onvertuojami nešiojamieji kompiuteriai perima savo geriausias savybes (lietimui jautrų ekraną ir nešiojamumą) iš planšetinių kompiuterių ir papuošia juos modernia ultrabook formule.
Pagrindinė kliūtis, neleidžianti transformatoriams pakeisti tradicinių nešiojamų kompiuterių, yra jų trapumas. Daug lengviau sugadinti ekraną, kai su juo dirbate. Taip pat yra didelė rizika numesti arba atsitrenkti į dviejų kilogramų nešiojamąjį kompiuterį, kurį laikote ant stogelio. Na, ir pasirodymas! Kol kas transformatoriai šiuo parametru nusileidžia nešiojamiesiems kompiuteriams. Ir jei jie puikiai tinka biuro darbui ir naršymui internete, tai vargu ar tinka šiuolaikiniams žaidimams.
Transformatorinis nešiojamasis kompiuteris: į ką atkreipkite dėmesį renkantis
CPU
Pagrindinis konvertuojamų nešiojamųjų kompiuterių procesorių apribojimas yra įtaiso dydis. 8 ir aukštesnės kartos procesoriams reikalingos rimtos aušinimo sistemos, o integruoti jas į transformatorius yra labai problematiška. Štai kodėl geriausias pasirinkimas būtų 5-7 kartos procesorius.
Yra nuomonė, kad kuo daugiau branduolių turi procesorius, tuo jis geresnis. Ne visada taip yra. Norint atlikti sudėtingas užduotis su skirtingais informacijos srautais, reikalingi 4 – 8 branduolių procesoriai. Tokios užduotys transformatoriniams nešiojamiesiems kompiuteriams pasitaiko itin retai, todėl šiems dalykėliams užteks 2 branduolių procesorių, kurių taktinis dažnis yra nuo 2 iki 4 GHz. Na, o sėkmingiausi šių „kompiuterinių širdžių“ gamybos sprendimai tradiciškai priklauso „Intel“.
RAM
RAM kiekis ir dažnis yra vienas iš svarbiausių kompiuterio parametrų, turinčių įtakos daugeliui jo veikimo aspektų. Įvairių kartų RAM nėra suderinama atgal. Todėl pasirinkus transformatorinį nešiojamąjį kompiuterį su DDR4 tipo „RAM“, ankstesnių kartų moduliai su juo negali būti derinami. Tačiau dažniausiai transformatoriuose dėl vietos taupymo įmontuojama RAM, todėl modulio pakeisti nepavyks. Todėl renkantis nešiojamąjį kompiuterį-transformatorių. Atkreipkite dėmesį, ar jis turi galimybę padidinti „RAM“. Tai bus reikšmingas pliusas.
Žinoma, geriausias pasirinkimas yra įrenginiai su DDR4 atmintimi. Kai užimama mažiau vietos, jie turi didesnį taktinį dažnį (iki 3200 MHz). Paprastai tokių modulių tūris yra nuo 4 iki 16 GB. Natūralu, kad kuo didesnis garsumas ir laikrodžio dažnis, tuo greitesnis bus jūsų transformatorius.
HDD
Beveik visi nešiojamųjų kompiuterių-transformatorių modeliai turi standžiuosius diskus su SSD tipo atmintimi. Tai greitesni ir kompaktiškesni „kietieji diskai“. Palyginti su HDD. Vienintelis trūkumas yra tai, kad jie yra brangesni. Tačiau tarp šiuolaikinių modelių beveik neįmanoma rasti transformatoriaus su HDD. Taip, ir jūs neturėtumėte.
256 GB talpa…