021 m. braižytuvai

Braižytuvai skirti didelio formato vaizdams, pvz., A1, spausdinti. Veikimo principas labai panašus į spausdintuvo, tačiau konstrukcijoje naudojami aukštesnės kokybės komponentai, pritaikyti pirmiausia aukštai spausdinimo kokybei palaikyti esant dideliems dydžiams. Pagal pagrindines charakteristikas, kurios bus aktualios 2021 m., padėsime išsirinkti braižerį Jūsų namams ar verslui.

Turinys

Kas yra braižytuvas

Į ką atkreipti dėmesį renkantis braižytuvą

TOP braižytuvai 2021 m

DUK

Kas yra braižytuvas

Ploteris (pavadinimas kilęs iš anglų kalbos plot – printing) nėra visiškai tas pats, kas spausdintuvas ar MFP. Jis naudojamas keliose srityse, kur reikalinga aukštos kokybės didelio formato spauda: brėžiniuose, žemėlapiuose, didelio formato nuotraukose ir kt. Taip pat yra pjovimo braižytuvai, kuriais sukuriamas braižytuvas, skirtas konkretaus šablono ar rašto spausdinimui ir vėlesniam pjovimui.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis braižytuvą

Braižytuvai turi keletą pagrindinių savybių, į kurias reikia atkreipti dėmesį renkantis:

 • maksimalus popieriaus dydis (nurodytas A formatu);
 • popieriaus tiekimo tipas: ritininis arba plokščias;
 • maksimalus popieriaus plotis ir pjovimo greitis;
 • ryšio sąsaja: laidinė arba bevielė;
 • papildomų funkcijų, pavyzdžiui, įmontuoto atminties buferio, ekrano, skaitytuvo, buvimas.

TOP braižytuvai 2021 m

silueto portretas

Kaina: 20 tūkstančių rublių

Kompaktiškas ir nebrangus pjovimo braižytuvas namams ar biurui. Juo paprasta naudotis – jo sąranka ir naudojimas nėra daug sudėtingesnis nei įprasto namų spausdintuvo. Čia vietoj rašalo naudojami specialūs pjovimo elementai. Jų pagalba galima iškirpti įvairias formas iš popieriaus ir kitų medžiagų – audinių, vinilo, plėvelių ir kt.

Vartotojai paprastai yra patenkinti šiuo braižytuvu. Taip pat yra speciali programa, kurioje galite braižyti maketus spausdinimui, tačiau tai nėra labai patogu, palyginti su profesionalia programine įranga šioms užduotims atlikti. Žinoma, galite spausdinti trečiųjų šalių failus, tačiau vartotojai skundžiasi, kad šiuo atveju procesas vyksta lėčiau. Likusioje dalyje jie atkreipia dėmesį į patogią integruotą programinę įrangą, mažą braižytuvo dydį ir lengvą sąranką.

Šis modelis puikiai tinka naudojimui namuose, taip pat mokymo įstaigoms – yra nebrangus, lengvai montuojamas ir tuo pačiu kompaktiškas.

Specifikacijos:

 • A4 formato popieriaus;
 • Medžiagų tiekimo tipas: rulonas;
 • Pjovimo plotis 203 mm;
 • USB jungtis;
 • Papildomos funkcijos: yra įmontuota programinė įranga, skirta kurti maketus spausdinimui.
mažas dydis

mažas dydis;
pakankamai funkcionalus už savo kainą;
patogi integruota programinė įranga.
importuoti failai iškirpti lėčiau nei failai iš integruotos programos.

Brother ScanNCut CM300

Kaina: 30 tūkstančių rublių

Šis braižytuvas skirtas tiksliai pjaustyti dalis ant popieriaus, audinio ir kitų medžiagų. Yra įmontuotas skaitytuvas, kuris labai supaprastina darbą su maketais spausdinimui. Pavyzdžiui, galite nuskaityti savo piešinį ir konvertuoti jį į iškirptą failą. Nuskenuotas objektas gali būti saugomas įrenginio atmintyje tolesniam darbui. Taip pat patogu valdyti braižytuvą per jutiklinį ekraną, esantį įrenginio korpuse.

Šis modelis sulaukė aukštų vartotojų įvertinimų. Visų pirma, pastebimas naudojimo paprastumas, labai paprasta integruotos programinės įrangos sąsaja. Jis gerai atlieka savo pagrindines funkcijas. Iš bet kokių reikšmingų trūkumų vartotojai atkreipia dėmesį į dideles papildomos įrangos – kilimėlio, peilio ir kt. Šį braižytuvą jau galima rekomenduoti įsigyti ne tik mėgėjams, bet ir nedidelėms profesionalioms spaustuvėms bei reklamos agentūroms.

Specifikacijos:

 • A3 formato popieriaus;
 • Medžiagų tiekimo tipas: plokščias;
 • Pjovimo plotis 297 mm;
 • USB jungtis;
 • Papildomos funkcijos: įmontuotas skaitytuvas su 300 dpi raiška, valdymo ekranas.
Lengva valdyti

lengvas valdymas;
aukštos kokybės pjovimas;
patogi integruota programinė įranga.
brangios papildomos medžiagos.

GCC…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *